ניהול מקרר

למקרר יכול להיות בקרה אלקטרונית ומכאנית. הנפוץ ביותר הוא בקרה מכנית. כאן נשלט התרמוסטט הרגיל. בקרה זו מספקת רק את הבחירה של אחד מחמשת מצבי הטמפרטורה הזמינים. אם ניקח בחשבון את הבקרה האלקטרונית, אז בעזרתה אתה יכול להגדיר טמפרטורה מדויקת מאוד, בניגוד לזה המכאני. הטמפרטורה המדויקת נקבעת גם במקרר וגם במקפיא. השליטה על המקפיא ותא הקירור יכולה להיות יחידה או נפרדת. בשליטה יחידה מובן שמשטר הטמפרטורה שנבחר יחול על שני החדרים. שליטה נפרדת נוחה יותר. ניתן להגדיר כל תא לטמפרטורה משלו. כמעט לכל המקררים הנשלטים אלקטרונית יש בקרת מצלמה נפרדת.
כדי להתקין את המקרר, אתה צריך לבחור מקום יבש וקריר. עדיף אם כל מקורות החום רחוקים מהמקרר. מכל הצדדים, למקרר חייבת להיות גישה חופשית לאוויר. טמפרטורת החדר חייבת לעמוד בסטנדרטים האקלימיים המצוינים עבור דגם מקרר זה. עמדה אנכית בהחלט חשובה לו.
אם המקרר הוכנס זה עתה, אז לא מומלץ להפעיל אותו. הוא צריך להתרחק קצת. בשלב זה, ניתן לשטוף אותו ולסדר אותו. לאחר זמן מסוים, ניתן להפעיל אותו, אך אין להניח בו מזון מיד. המקרר חייב לקבל את משטר הטמפרטורה שנקבע בו. כל הפעולות הדרושות ורצף שלהן מצוינים בהכרח בהוראות המצורפות לכל מקרר.
מעת לעת במהלך פעולה רציפה, יש לנקות את המקרר. כדי לעשות זאת, תצטרך חומרי ניקוי, כמו גם מטלית יבשה. חומרי ניקוי לכביסה עדיף לבחור לא אגרסיביים. המקרר הוא מקום לאחסון מגוון רחב של מוצרים. כתוצאה מכך עלול להיווצר בו ריח לא נעים. על מנת להימנע מכך, יש צורך להשתמש בדאודורנטים מיוחדים המיועדים לספוג ריחות. אם למקרר יש הפשרה ידנית, אז פעם בשנה אתה צריך להפשיר את המקפיא ולנקות אותו מכל הגידולים והכפור.

ניהול מקרר
ניהול מקרר
ניהול מקרר
ניהול מקרר ניהול מקרר ניהול מקררHome | Articles

April 20, 2024 13:23:11 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting