מכונות כביסה אקטיבטור במשק בית של עקרת בית

ממספר סיבות, מכונות כביסה מסוג אקטיבטור זוכות יותר ויותר לצרכן הרוסי. בואו נסתכל על היתרונות והחסרונות של מכונות כביסה אקטיבטור, וגם ננסה לגלות את הסיבות להחייאת הפופולריות של סוג זה של מכונת כביסה.
קצת על המאפיינים האופייניים של מכונות כביסה.
מכונה מסוג אקטיבטור היא מיכל, מיכל ברזל או פלסטיק בקיר או בתחתיתו מותקן אקטיבטור (דיסק עם להבים מסודרים לאורך), שהוא אלמנט העבודה העיקרי. העמסת פשתן במכונות אקטיבטור מתבצעת דרך המכסה העליון הנפתח (העמסה אנכית של פשתן). יתר על כן, המפעיל מסתובב, מניע תמיסה של מים ואבקת כביסה, שממיסה ושוטפת חלקיקים המזהמים את הבד.
עכשיו בואו נסתכל על היתרונות והחסרונות באמצעות דוגמאות של השוואה עם מכונות כביסה מסוג תוף.
אחד היתרונות העיקריים של מכונות כביסה אקטיבטור הוא יעילות אנרגטית. צריכת האנרגיה קטנה בשל העובדה שצריכת החשמל נחוצה רק לסיבוב המפעיל (בדגמים מתקדמים יותר להפעלה זמנית של גוף החימום), כאשר במכונות תופים תהליך הכביסה מתבצע על ידי היפוך של סיבוב של כל התוף, מלווה בפעולת גופי חימום.
חסכון המים, ללא ספק, הוא במיטבה במכונות מסוג אקטיבטור. כולם זוכרים כמה פעמים במהלך תהליך הכביסה "המכונה האוטומטית" של התוף מחליפה את המים? במכונת האקטיבטור הכל שונה, אפשר אפילו לשטוף "קודם לבן ואז צבע", והכל באותם מים.
חוסר יומרות, חוסך אבקת כביסה. מכונות תופים דורשות אבקות מיוחדות ונוזלים לביצוע טוב. מכונות מסוג אקטיבטור עובדות עם כל חומר ניקוי, כולל אבקת כביסה ידנית.
טיעון חשוב נוסף הוא היכולת להשתמש במכונה מסוג זה בכל מקום, בארץ, במוסך, באזורים בהם אין מים זורמים. כל מה שצריך זה שקע 220 וולט, שאי אפשר לומר על המתחרה הקרוב, שמצריך צנרת וחיבור למערכת הביוב.
נוסיף לכל דבר עמידות (בשל פשטות מאפייני העיצוב), יכולת שליטה בתהליך הכביסה (ניתן לכבות אותו בכל עת), וכמובן מחיר נמוך יותר.
אגב, על פי הסטטיסטיקה, תושבי אמריקה ומדינות אסיה מעדיפים להשתמש במכונות כביסה אקטיבטור בחיי היומיום. למה אתה חושב?…
הודות להתפתחות הטכנולוגיות המודרניות, ניתן לבצע רכישות מבלי לצאת מהבית. אתה יכול למצוא בקלות כל מוצר שאתה מעוניין בו בחנות המקוונת של מכשירי חשמל ביתיים. אתה רק צריך להיכנס לאינטרנט, לעיין בקטלוג, לבצע הזמנה ולחכות עד שיגיע ישירות לידיים שלך.

מכונות כביסה אקטיבטור במשק בית של עקרת בית
מכונות כביסה אקטיבטור במשק בית של עקרת בית
מכונות כביסה אקטיבטור במשק בית של עקרת בית
מכונות כביסה אקטיבטור במשק בית של עקרת בית מכונות כביסה אקטיבטור במשק בית של עקרת בית מכונות כביסה אקטיבטור במשק בית של עקרת ביתHome | Articles

July 23, 2024 07:53:23 +0300 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting