מקררים דו דלתיים מאמריקה לשימוש ביתי

מקררים דו-דלתיים נטועים היטב בתודעת הציבור כיחידות מגושמות ויקרות. מגמות מודרניות בהנדסה של מכשירים כאלה מתחילות להוכיח אחרת. להלן סקירה כללית של יחידות שתי דלתות קומפקטיות ביותר, והכי חשוב, משתלמות במטבח.
בראש רשימה זו עומד דגם המקרר בעל שתי דלתות LG GW-B207, המתאפיין בזמינות הגדולה ביותר. אבל מכשיר כזה מאבד את הקומפקטיות: הרוחב והעומק גדולים במעט מאלה של המתחרים העיקריים. למקרר טכנולוגיית Total No Frost, לכן, אין לנקות את המכשיר בלי סוף מקרח וכפור.
דגם המקרר הדו-דלתי של Samsung RS-20 הוא נציג של קו יחידות Slim. על פי ההצהרה השאפתנית של היצרן, מכשירים כאלה הם הפתרונות הטובים ביותר עבור חללי מטבח קטנים. למקררי סמסונג שתי דלתות יש קירור מהיר של התכולה רב-הברגה, טכנולוגיית No Frost מוצגת גם כאן, ובשני התאים. המשטח הפנימי של המקרר מגיע עם שכבה דקה של כסף המיושמת בטכנולוגיית Silver Nano. זה תורם לחיטוי של תאי המקרר הדו-דלתיים ולאורך חיי המדף הטובים ביותר של המוצרים.
דגם BEKO GNE 15942 מהיצרן הטורקי "נושם בגב" של מותגים מפורסמים בעולם. בנוסף למאפיינים הטכנולוגיים שתוארו לעיל, מקררים דו-דלתיים אלה מוצגים במגוון רחב של צבעים חיצוניים. בעזרת תצוגת המגע של הדגם, ניתן לווסת את משטר הטמפרטורה בשני התאים; אפשרות "Super Freeze" זמינה. עבור מקרר כזה, ראוי לקנות סט מיוחד של כלים, צלחות, שבהם מאוחסן מזון באופן סביבתי ולאורך זמן.
Mabe MEM23QG נחשב לאחד המכשירים הזולים בכיתה. ישנם שני סוגים של דגמים - עיצוב כסוף (MEM23QGWGS), וכן מכשיר לבן (MEM23QGWWW). יכול להיות שהמכשיר לא כל כך נוח לשימוש, כי בתא ההקפאה אפשר למצוא כאן רק סורגים רב מפלסים. אבל זה חוסך זמן בגישה למוצרים. ל-Mabe MEM23QG יש בקר אלקטרוני. ניתן לשלוט בטמפרטורה בתאים שונים של מקרר דו דלת.

מקררים דו דלתיים מאמריקה לשימוש ביתי
מקררים דו דלתיים מאמריקה לשימוש ביתי
מקררים דו דלתיים מאמריקה לשימוש ביתי
מקררים דו דלתיים מאמריקה לשימוש ביתי מקררים דו דלתיים מאמריקה לשימוש ביתי מקררים דו דלתיים מאמריקה לשימוש ביתיHome | Articles

May 28, 2024 01:24:04 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting