קנה טלוויזיות LED מהדור האחרון של פיליפס

מדוע אותו סרט נראה כל כך שונה בקולנוע ובמסך הטלוויזיה? מסתבר שכל העניין הוא בפרופורציות של המסך בטלוויזיה יחס כזה של 4:3, והסרט מוצג על המסך ביחס של 16:9, וזו הסיבה שכאשר סרטים בפורמט גדול הם מוצג בטלוויזיה, פס שחור נשאר מעל ומתחת. הניסיונות הראשונים ליצור טלוויזיות עם מסך רחב נכשלו עקב פגמים של שפופרת הקרן הקתודית, ורק עם התפתחות טכנולוגיית ה-LED התגשם חלומם של צופי הקולנוע.
חברות רבות החלו בניסויים בתחום זה. הופעתן של מטריצות לד לא יקרות אפשרה ליצור מסכים רחבים, אך כעת פורמט אות הטלוויזיה לא התאים, ופסים שחורים הופיעו בצדדים. טלוויזיות LED של פיליפס הפכו לפריצת דרך אמיתית בתחום זה. מהנדסי פיליפס הציעו להשתמש בפורמט עם גובה תמונה קבוע וכעת הפסים נעלמו מהמסכים בעת צפייה בסרטים ובתוכניות טלוויזיה כאחד.
בעת צפייה בתוכן כלשהו על מסך טלוויזיה LED של פיליפס, אין תחושה של חוסר סדירות, התמונה בהירה וניגודיות באופן פרופורציונלי. בצפייה בטלוויזיה התמונה לא נמתחת, ובצפייה בסרטים היא לא מנותקת אנכית. הכל נראה טבעי ביותר, התמונה ברורה ומפורטת.
מעצבי החברה הלכו אפילו רחוק יותר וכעת גילמו במתכת ובפלסטיק את הפורמט המודרני של 21:9 המשמש בבתי קולנוע. זהו הדור השני של טלוויזיות LED של פיליפס ועד כה אף חברה לא השיקה דבר כזה בשוק. כל הפיתוחים המהפכניים ביותר שימשו ליצירת נס ההנדסה הזה. כך למשל, תאורת ה-LED האחורית של המסך, המשתנה בהתאם לתמונה המוצגת ולתנאי התאורה בחדר, ושימוש במעבד בתדר קרוב למחשב, מאפשרת לצפות בתמונות תלת מימדיות במלואן. שמירה על איכותם.
טלוויזיות LED של פיליפס משלבות את קפדנות העיצוב והחדשנות של הפתרונות הטכניים המשמשים בהן ומסוגלות להעניק שמחה לאוהבי סרטים אמיתיים.

קנה טלוויזיות LED מהדור האחרון של פיליפס
קנה טלוויזיות LED מהדור האחרון של פיליפס
קנה טלוויזיות LED מהדור האחרון של פיליפס
קנה טלוויזיות LED מהדור האחרון של פיליפס קנה טלוויזיות LED מהדור האחרון של פיליפס קנה טלוויזיות LED מהדור האחרון של פיליפסHome | Articles

May 26, 2024 11:27:41 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting