מקררים ותכונותיהם

לכל מותג מקרר יש מאפיינים אישיים משלו.
מקרר LIEBHERR, למשל, אינו מצריך הפשרה עקב נוכחות מערכת No-Frost. פונקציית Vario-Space מאפשרת לשלב בין חללים. במקביל, החיסכון באנרגיה מגיע ל-50%. יש גם פונקציית סופר הקפאה. פונקציה זו נועדה להקפיא במהירות מזון. הפונקציה Biofresh מצביעה על נוכחות של אזור אפס במקרר. במחלקות שונות של אזור זה, אתה יכול להתאים את כמות הלחות. ניתן להשתמש באלמנטי קירור עבור מקרר נייד. גם אם אספקת החשמל תופסק, הטמפרטורה במקרר לא תעלה לאורך זמן.
למקרר AEG יש פונקציה של קירור מהיר של מזון, כמו גם הקפאה מהירה. במקרה זה, לאחר זמן מסוים, הטמפרטורה תוגדר בהתאם לפרמטרים שצוינו. רק בדגם זה אתה יכול למצוא את הפונקציונליות של חג. במהלך פעולתו, הטמפרטורה במקרר מגיעה ל-+15 מעלות. ריח עבש לא יכול להיווצר בטמפרטורה זו, וצריכת החשמל מצטמצמת למינימום. ממש כמו בדגמים רבים, כאן מסופק מצבר קור.
למקרר SIEMENS יש גם אפשרות להקפאה סופר. יחד עם זאת, איבוד החום הוא מינימלי. יש גם קירור טורבו, שתורם לעומסים המינימליים ביותר על המדחס. יש שילוב של פעולת מאוורר ומדחס. אבל המקרר ELECTROLUX מצויד בפונקציית הבקרה של Fuzzy. בעזרת פונקציה זו, המיקרו-מעבד עוקב אחר משטר הטמפרטורה המתרחש במקרר. ישנו גם אזור אפס בו מוצרים מאוחסנים הרבה יותר זמן, תוך שמירה על כל התכונות התזונתיות והמראה האטרקטיבי. פתיחה נוחה של דלת מסופקת עם הידית הנוחה. זכוכית מחוסמת עמידה יותר.
BOSCH מצוידת בהפשרה אוטומטית, מערכת No Frost, אזור אפס, וכן ציוד קר קומה אחר קומה במקפיא. WHIRLPOOL, יחד עם כל הפונקציות הפופולריות והדרושות, יכול להוריד את הטמפרטורה במהירות רבה, וגם מאפשר לך להתאים באופן עצמאי את הלחות במקרר. השימוש בקירור במקררים בטוח לשכבת האוזון.

מקררים ותכונותיהם
מקררים ותכונותיהם
מקררים ותכונותיהם
מקררים ותכונותיהם מקררים ותכונותיהם מקררים ותכונותיהםHome | Articles

May 20, 2024 21:44:37 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting