בדיקות אוניברסליות של שואבי אבק למטרות שונות

היום שואב אבק הפך לחלק בלתי נפרד מניקיון המקום. לכן, יוצרו מספר רב של בדיקות שונות של יצרנים פופולריים. בדיקות שואב אבק חשפו את היתרונות והחסרונות, החוזקות והחולשות של כל אחד.
LG Kompressor הוא אחד הדגמים החדשניים. היתרון שלו הוא הקיבולת הגדולה של בקבוק האבק. זה הושג עם מערכת לחיצת אבק.
Bosch Ergomax Professional. שואב אבק גרמני איכותי עם עיצוב יפה.
Karcher VC6300 הוא גם מכשיר די איכותי מיצרנים גרמניים עם צבע צהוב עז, אשר נבדל בפעולה השקטה שלו.
Samsung Stealth SC9560 הוא שואב אבק מסוגנן ויפהפה שזכה למספר רב של צרכנים עם המראה שלו. השקט של העבודה מבוצע ברמה גבוהה והיא הכי שקטה.
ולבסוף, הדגם העיקרי היה Dyson DC 08 Animalpro. החברה הזו עשתה לפני 15 שנה מהפכה גדולה בטכנולוגיית הניקוי. מדובר במכשיר די יקר והמחירים נשארים ללא שינוי. הוא עשוי ברמת איכות גבוהה למדי, אך החיסרון הוא רמת הרעש, שהמעצבים לא יכולים להפחית.
בבחירת שואב אבק, כדאי לשים לב לכוח ורוכשים רבים רואים שככל שהוא חזק יותר כך טוב יותר. הספק מצוין על המארז ונקרא בוואטים. ניתן לומר שככל שהעוצמה גבוהה יותר, כך יהיה יותר מהיר וקל לשאוב.
על סמך תוצאות כל המחקרים, ניתן להסיק מסקנות. שלא כדאי לייחס חשיבות רבה לכוח. איכות ספיגת האבק לא תשתנה. לכל דגם שהיה בשימוש בבדיקות יש עוצמה טובה ואינו גורם לתלונות.
יש להקדיש לא מעט יותר תשומת לב למערכת הסינון. מספר לא מבוטל של שואבי אבק ישנים השתמשו בשקית כדי לאסוף פסולת ואבק, עם זאת, חלקיקים עדינים חוזרים לחדר. בדגמים מודרניים, החלו להשתמש במסנני HEPA מדור H12 או H13; פיתוחי מסננים אלו יכולים להפחית את חדירת האבק ב-99.95%. זהו אינדיקטור די טוב ודי חשוב.
הסינון מתבצע ברמה איכותית ומאפשר לחסוך בכוח המכשיר עצמו.
בדיקות של שואבי אבק הראו את האיכויות הדרושות של כל אחד מהם. מכשירים חזקים ומודרניים למדי עם סינון טוב.

בדיקות אוניברסליות של שואבי אבק למטרות שונות
בדיקות אוניברסליות של שואבי אבק למטרות שונות
בדיקות אוניברסליות של שואבי אבק למטרות שונות
בדיקות אוניברסליות של שואבי אבק למטרות שונות בדיקות אוניברסליות של שואבי אבק למטרות שונות בדיקות אוניברסליות של שואבי אבק למטרות שונותHome | Articles

May 20, 2024 02:41:00 +0300 GMT
0.008 sec.

Free Web Hosting