מייל בעיצוב ייחודי מיצרן גרמני

בשנת 2008 הביאה Miele ל"שיפוט" לקוחותיה משפחה חדשה של מקררי סולו K10000. מקפיאים ומקררי מייל מסדרה זו מתענגים על פונקציונליות משופרת עם מבחר עשיר של אפשרויות נוספות ועיצוב משופר. לכן, כשאומרים "מקררים מבית מייל", מתכוונים לא רק למראה יפה, אלא גם לתוכן החכם המקביל.
מה"מלית" האינטלקטואלית ניתן להבחין: מערכות קירור תפעוליות של DynaCool, המאפשרות לקרר במהירות כמות מרשימה של אספקה; תאי PerfectFresh ארגונומיים המאחסנים מלאי פירות וירקות פי שניים מתאי מקרר סטנדרטיים; מחולל קרח פנימי המסוגל לספק יותר מ-1 ק"ג של טריות כפור לבעל מקרר המילה תוך 60 דקות; סוגר Soft Close מיוחד השולט בהתאמה הדוקה של דלת המקרר; צג "חכם" השולט במשטר הטמפרטורה של תא העבודה וכו'.
שלמות בכל פרט - מדובר במקרר מייל. לדוגמה, DynaCool לא רק מורידה את הטמפרטורה של מוצרים טעונים במהירות, אלא גם שומרת על אותה עקומת טמפרטורה בכל חלקו הפנימי של תא המקרר. קלות לשלוף את המגירות המחודשות של PerfectFresh כמכלול, המתאפשר הודות להכנסת מסילות טלסקופיות לעיצוב דגמי K10000. התצוגה המובנית "תציג" לבעלים של מקרר המילה לא רק את המספרים במעלות צלזיוס, אלא גם תעזור לקבוע את הזמן להחלפת מסנן הפחמן ActiveAirClean, שאחראי על ביטול ניחוחות "נוספים" בתא.
מפתרונות עיצוב יוצאי דופן: מקררי Mile החדשים יפתיעו אתכם לטובה עם מדפי VarioBord הממוקמים ממש על דלת "יחידת הקירור". האסתטיקה הבולטת של מסגרות המתכת, בשילוב עם תאי הפלסטיק השקופים, הם לוכדי עין מיידי. והקונה מבין מיד: מקרר Miele הוא מודרני, נוח ואמין!
מפתחי Miele לא שכחו לדאוג לאיכות הסביבה. כל המקררים השייכים לסדרת K10000 מתאפיינים במחלקות צריכת אנרגיה חסכונית: A+++, A++ ו-A. הדגמים העדכניים ביותר של מקררים מבית Mile A+++ צורכים קצת יותר מ-6 קוט"ש ליום. אבל אפילו לפני 7 שנים, תא ה"מקפיא" של מקרר דומה בנפח של 150 ליטר דרש 9.6 קילוואט לשעה. באופן כללי, ההתקדמות ניכרת, וסדרת K10000 היא פתרון טוב לבעלים חסכנים! קנייה מהנה!

מייל בעיצוב ייחודי מיצרן גרמני
מייל בעיצוב ייחודי מיצרן גרמני
מייל בעיצוב ייחודי מיצרן גרמני
מייל בעיצוב ייחודי מיצרן גרמני מייל בעיצוב ייחודי מיצרן גרמני מייל בעיצוב ייחודי מיצרן גרמניHome | Articles

May 26, 2024 21:13:00 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting