מידע על בחירת שואב אבק רובוטי

תודו: סביר להניח שאהבתם את הסיפור על הפייק ואמל, ששכב על הכיריים בזמן שכל שיעורי הבית נעשו ללא השתתפותו. כשאני חוזר הביתה אחרי יום עבודה קשה, אני ממש לא רוצה לעשות עבודות בית: איך אפשר שלא לזכור את האגדה שבה כל הדברים נעשו אוטומטית. אבל זה מה שיש ועידן הטכנולוגיה העילית, להגשים אגדה... לפחות חלק ממנה. שואבי אבק רובוטיים יכולים לעשות מה שאתה יכול כדי לעזור לשמור על הבית שלך נקי ומסודר. המכונות המדהימות האלה מסתובבות בבית שלך בעצמן, שואבות אבק מרצפות ושטיחים, ואז הן בעצמן מנערות את האשפה ומטעינות את עצמן! אבל כדי שעוזר שימושי כזה יופיע בבית שלך, תחילה עליך לקנות אותו. וכאן עלולות להתעורר בעיות, שכן גם יועצים ברשתות השיווק לעיתים אינם בקיאים אפילו בעקרונות הבחירה שלו. כדי להשלים את פערי הידע, אנו ממליצים לך להכיר את החומרים מהמאמר שלנו ...
אנו מציינים מיד שהמצאה זו אינה מתאימה לכולם. אי אפשר לקוות שהמכשיר הזה ישתלט במלואו על הפונקציות של החזרת הסדר בדירה. זה רק יכול לעזור לשמור על דברים נקיים. אם אתה לא חובב סדר מושלם, שבו כל הדברים נמצאים במקומם, ואין חוט אחד או דברים מפוזרים על הרצפה, ההמצאה הזו לא בשבילך.
ציוד טכני של הרובוט
במילים פשוטות, אילו גאדג'טים, מברשות, חיישנים יש למכשיר. לניקוי איכותי הוא צריך שיהיו לו לפחות שלוש מברשות: הראשית שאיתה נשאבים אבק ופסולת קטנה מאוד, מברשת או אפילו שתיים לפסולת גדולה, ומברשת צד לניקוי לוחות עוקפות ופינות של החדר.
חשובים מאוד הם אותם מכשירים של הרובוט שאחראים לא על הניקוי, אלא על תנועתו בחלל. סטנדרטיים הם חיישני IR, המצוידים כמעט בכל המכשירים הללו. הם מאפשרים לרובוט לעקוף מכשולים בדרך. חלק מהדגמים המתקדמים יותר מצוידים גם בחיישנים הקובעים את מיקום הזיהום ותנועה ישירה למקום כזה.
רשימת תוכניות עבודה
לדגמים שונים יש תוכניות שונות לניקוי הבית, כגון ניקוי שטיחים, ניקוי עצים, ניקוי אריחים, ניקוי שטיחים ארוכות. באופן טבעי, ככל שיש למכשיר יותר אפשרויות, כך הוא יהפוך לעוזר שימושי ופונקציונלי יותר.
קיבולת סוללה
ניקיון סטנדרטי בדירה ייקח לשואב האבק הרובוט כשעתיים. עם זאת, לא כל דגמי הסוללה מספיקים לזמן הזה, תצטרך לפקח כל הזמן על המכשיר: האם הוא נעצר בעיצומו של הניקוי.
יכולת תכנות
לחלק מהדגמים יש את היכולת לתכנת את תחילת הניקיון בזמן מסוים - זה יכול להיות שימושי אם אתה רק לעתים רחוקות בבית או שאתה צריך להספיק לסדר את הדירה לקראת הגעת האורחים או אירוע חשוב.
יַצרָן
כיום, אין כל כך הרבה חברות שמייצרות שואבי אבק רובוטיים, במיוחד בהשוואה ליצרנים של מכשירי חשמל ביתיים אחרים. אחד המותגים המפורסמים והאמינים ביותר הוא חברת iRobot האמריקאית. משתתפים פעילים בשוק הם גם יצרנים סיניים וקוריאנים, אך הדגמים שלהם מתגלים ברובם כעותקים של מכשירים אמריקאים. מטבע הדברים, רובוטים של מותגים שונים שונים באופן משמעותי במחיר.
הבחירה בדגם כזה או אחר של שואב אבק רובוטי צריכה להתבסס על הצרכים והיכולות הכלכליות שלכם. היום המכשירים האלה מאוד יקרים, ולא כדאי לקנות אותם בשביל הכיף, בתור צעצוע מעניין. תחשוב למה אתה באמת צריך את זה, ואז הבחירה תהיה קלה יותר לביצוע.

מידע על בחירת שואב אבק רובוטי
מידע על בחירת שואב אבק רובוטי
מידע על בחירת שואב אבק רובוטי
מידע על בחירת שואב אבק רובוטי מידע על בחירת שואב אבק רובוטי מידע על בחירת שואב אבק רובוטיHome | Articles

June 15, 2024 04:56:14 +0300 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting