איך בוחרים מכונת כביסה טובה?

עד לאחרונה הכביסה הייתה סיוט עבור רוב אוכלוסיית הנשים בארצנו. כמובן, מכונות כביסה כבר היו קיימות אז, אבל העבודה איתן הייתה סיוט! מה היה שווה רק את מכשיר השחרור בצורה של שני גלילים על המתיחה "נקבה"! ולכן, מיד לאחר הופעתן של מכונות כביסה אוטומטיות מן המניין בשוק שלנו, מיד נפלה עליהן פופולריות מדהימה. לאחר כמה שנים, היו כל כך הרבה דגמים של "מכונות כביסה" שונות, עד שהיה קשה מאוד לבחור ביניהם את האחת שאתה צריך. הכל שונה: כמות הכביסה הטעונה, סוג גוף החימום... במילה אחת, לבחירה הנכונה, צריך לפחות הבנה קטנה של התיאוריה.
מספר תוכניות
ככל שיותר תוכניות, כך ניתן לכבס במכונה מגוון גדול יותר של כביסה. לדוגמה, ברוב המכונות, הודות לתוכניות מיוחדות, ניתן לכבס פריטי צמר וסינטטיים.
מהירות סיבוב מקסימלית
ככל שיותר סיבובים, הספין יבש יותר. רגיל נחשב למספר הסיבובים, שווה בערך ל-850 סל"ד.
מחלקת אנרגיה
בהתאם לכמות האנרגיה הנצרכת על ידי מכונת הכביסה, נקבע דרגת אנרגיה. הביצועים הטובים ביותר עבור דגמים של כיתות A, B; בינוני - C, D, E; הנמוך ביותר - F, G.
שיעור כביסה
פרמטר זה קובע עד כמה הכביסה תכבס. הביצועים הטובים ביותר עבור דגמים של כיתות A, B; בינוני - C, D, E; הנמוך ביותר - F, G.
שיעור ספינינג
תלוי במהירות הסחיטה המרבית ומאפיין את מידת הלחות השיורית של הכביסה שכבר הסתובבה. הביצועים הטובים ביותר עבור דגמים של כיתות A, B; בינוני - C, D, E; הנמוך ביותר - E, G.
טעינת תוף
העומס המרבי נע בין 3 ל-7.2 ק"ג. למשפחה בת 5 נפשות, עומס של 5 ק"ג הוא אופטימלי. ככל שהקיבולת של התוף גדולה יותר, כך תצטרך לשטוף בתדירות נמוכה יותר ותצרך פחות אנרגיה.
מגוון מכונות כביסה
כל המכונות האוטומטיות בשוק מחולקות לשתי מחלקות גדולות - מכונות כביסה חזיתיות ומכונות כביסה אנכיות. מכונות כביסה פרונטליות הרבה יותר רחבות ופופולריות ברוסיה. בואו נתחיל איתו.
דגמים בגודל מלא
מכונות בגודל מלא זמינות כמעט מכל יצרן. היוצא מן הכלל הוא יורוסובה. תחת מותג זה, מכונות קומפקטיות בלבד מיוצרות.
יתרה מכך, לא תמצאו מכונות קטנות יותר מיצרנים מסוימים, כמו Miele, AEG, Asko. ולא ניתן לייחס זאת לחסרונות של החברות הללו, כי המוצרים שלהן מיועדים לאנשים עם הכנסה גבוהה וללא בעיות דיור. דגמים בגודל מלא נחשבים לדגמים שמידותיהם - "גובה X רוחב X עומק" (HxWxD) - הם סטנדרטיים 85x60x60 ס"מ. ב"רוחב" הכוונה לחלק במכונה שעליו נמצאים לוח הבקרה ופתח ההעמסה, לפי "עומק" - המרחק מהפנלים הקדמיים לקיר.
שימו לב שהעומק של מכונות בגודל מלא הוא בטווח שבין 53 ל-62 ס"מ.
מכונות כביסה צרות
מכונות צרות נקראות מכונות שעומקן 39-45 ס"מ. מכונות כביסה צרות נמצאות במבחר של רוב היצרנים: Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Candy, Electrolux, Hansa, Hoover, Indesit, Kaiser, LG, Samsung, Siemens, מערבולת, זנוסי.
העמסה במכונות כביסה צרות נעה בין 4 ל-5.5 ק"ג, תלוי במותג.
מכונות כביסה סופר צרות
מכוניות עם עומק של 32-35 ס"מ נחשבות סופר צרות. מודלים כאלה הם הפתרון הטוב ביותר לבעיית השטח הפנוי. מספר היצרנים המייצרים מכוניות סופר צרות גדל מדי יום. היום הם: בקו (35 ס"מ), אינדסיט (34 ס"מ), LG (34 ס"מ), סמסונג (34 ס"מ), ווירפול (34 ס"מ), ארדו (33 ס"מ), קנדי (33 ס"מ), אלקטרולוקס (32 ס"מ). ), זנוסי (32 ס"מ). העומק המינימלי מצוין בסוגריים.
כפי שאנו יכולים לראות, המכוניות ה"רזות" ביותר מיוצגות על ידי המותג Zanussi (דגמי FLV 504/704/904 NN) ו-Electrolux EWS 1105.
לדגמים צרים במיוחד יש נפח טעינה מופחת, וזה די טבעי כאשר נפח המכונה, וכתוצאה מכך, התוף מופחתים. העמסה במכוניות סופר צרות - 3.5 ק"ג (כמעט כל הדגמים) ו-4 ק"ג (בקו וג'ירפול). עם ירידה במידות מכונת הכביסה, נפח התוף יורד, מה שבתורו משפיע על איכות הכביסה. ככלל, לדגמים של גדלים מופחתים מאפיינים נמוכים יותר (שיעורי כביסה נמוכים יותר, צריכת אנרגיה גבוהה יותר וכו') זה חל על כולם, כולל יצרנים ברמה גבוהה. יש יוצאים מן הכלל: למשל, LG טוענת ששלושת קווי מכונות הכביסה שלה בעומקים שונים (34/44/54 ס"מ) נבדלים רק בנפח העומס (3.5/5/6 ק"ג), בעוד שמאפיינים אחרים זהים, במיוחד, כיתות כביסה וצריכת אנרגיה, סט תוכניות.
מכונות כביסה קומפקטיות
מכונות כביסה נקראות קומפקטיות, שבהן כל הממדים מצטמצמים. אבל האינדיקטור החשוב ביותר הוא הגובה, שאינו עולה על 70 ס"מ (לעומת 85 ס"מ הרגיל), כי. ברוב המקרים, מכונות אלו מותקנות מתחת לכיור. מבין היצרנים המפורטים לעיל, מכונות קומפקטיות להטענה קדמית מיוצרות על ידי Candy (סדרת Aquamatic עם מידות (70x50x43 ס"מ), Electrolux (גובה 67 ס"מ) ו-Zanussi (גובה 67 ס"מ).
היצרנית היחידה של מכונות קומפקטיות לטעינה עליונה היא Asko (סדרת קומפקט), גובהן של מכונות אלו הוא 68 ס"מ.
מכונות כביסה בטעינה למעלה
על פי הסטטיסטיקה ברוסיה, מכונות הטעינה העליונה הן 25% לעומת 75% מהמכונות הנטענות מלפנים. המידות הסטנדרטיות של מכונת כביסה אנכית הן 90x40x60 ס"מ. למכונות הנעלות עליון יכולות להיות תוף אופקי או אנכי. מכונות טעינה מובילות זמינות מ-AEG, Ardo, Ariston, Bosch, Candy, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, Kaiser, Miele, Whirlpool, Zanussi. בנפרד נציין את חברת Brandt המתמחה בייצור מכונות כביסה עם העמסה עליון בלבד.

איך בוחרים מכונת כביסה טובה?
איך בוחרים מכונת כביסה טובה?
איך בוחרים מכונת כביסה טובה?
איך בוחרים מכונת כביסה טובה? איך בוחרים מכונת כביסה טובה? איך בוחרים מכונת כביסה טובה?Home | Articles

May 24, 2024 04:08:36 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting