מקררים מהודרים

על מנת להפחית את עלויות הייצור, כמה חברות אמריקאיות משתמשות בפלדה מובלטת עם מרקם בייצור דלתות מקרר. זה מאפשר לך להפוך את המקרר לא רק אטרקטיבי מבחינה אמנותית, אלא גם להסתיר פגמים פני השטח ולתת לו מראה יקר יותר. השימוש בגיליון בעל מרקם איפשר לחברות אמריקאיות להפחית משמעותית את פגמי הייצור בצביעה.
האנלוגי של גיליון פלדה בעל מרקם (או סרט) באירופה הפך לציפוי סרט זול יותר של גיליון פלדה רגיל. הדפוס הנפוץ ביותר הוא גרגירי עץ ופלדת אל חלד. ליד מקרר כזה חייב להיות אותו מכשירי חשמל ביתיים אחרים ראויים. עקרות בית, שראו מניסיונן עד כמה זה נוח ופרקטי, לא רוצות לחזור לתנורי גז בשום אופן.
מקררים עם ציור אמנותי מיד להבחין אותם מדגמים אחרים. את הציור במקרה זה ניתן לשבץ על ציפוי סרט או לעשות בעבודת יד לפי בקשת הלקוח. לכל מדינת ייצור יש קבוצה משלה של דפוסי מסך אופייניים המשקפים מאפיינים לאומיים. בייצור של דגמים בלעדיים של מקררים, נעשה שימוש באמנות מצוירת ביד. ככלל, יצירות אמנותיות נוצרות במחשב. היצרן המקומי כאן נאלץ לנטוש את הייצור של דגמים כאלה בגלל ביקוש מוגבל. עם הזמנות בודדות נוצרת עבודה של מחבר, שאין לה אנלוגים. בעזרת מברשת אוויר ניתן להפוך מקרר רגיל ליצירת אמנות אמיתית. מברשות אוויר מודרניות מאפשרות לך לעבוד עם מספר צבעים בבת אחת, ומספקות כמעט איכות צילום.
עבור קונים המעדיפים שינויים תכופים בעיצוב המטבח, פותחו מקררים עם לוחות דקורטיביים להחלפה על הדלתות.
לכמה מקררים יוצאי דופן יש לא רק את הצבע המקורי, אלא גם את הצורה. יוצאות דופן כאן הן ההצעות של חברות יפניות וסיניות המציעות מקררים לילדים בצורה של חיות. בנוסף לשרטוטים צבעוניים, לדגמים כאלה יש לוח שנה אלקטרוני מובנה ושעון מעורר עם תצוגת LCD המותקנת על הדלתות. כשפותחים את המקרר נשמעת מנגינה.
המקררים היקרים ביותר עשויים מנירוסטה. העיצוב היקר ביותר עבור מקררים עם דלתות מראות. בנוסף, מדובר כמובן בדגמים משובצים באבנים יקרות.

מקררים מהודרים
מקררים מהודרים
מקררים מהודרים
מקררים מהודרים מקררים מהודרים מקררים מהודריםHome | Articles

June 21, 2024 23:24:24 +0300 GMT
0.004 sec.

Free Web Hosting