איזה מקפיא כדאי לי לבחור?

בזמננו, כאשר אנשים סוף סוף למדו להעריך את בריאותם, מכשירי חשמל ביתיים שעוזרים להם בכך הופכים חשובים יותר ויותר. לדוגמה, ניתן לסווג מקפיאים ככאלה. והנקודה כאן היא אפילו לא איכות שימור המזון, אלא נפח המזון המאוחסן. תודו: הרי בקיץ בטח חשבתם יותר מפעם אחת שיהיה נחמד להקפיא כמה שיותר פירות וירקות לחורף. הבעיה היחידה היא שתא ההקפאה הסטנדרטי של מקרר רגיל פשוט לא יכול להכיל הכל... אבל למקפיאים הידועים לשמצה יש הזדמנות כזו!
ארכיטקטורת מקפיא
ישנם מקפיאים אנכיים ואופקיים. הראשונים, הנקראים גם מקפיאים, בגובה של 65 עד 200 ס"מ ונראים כמו מקררים. חלק מהיצרנים מייצרים מקררים ומקפיאים באותו עיצוב: מכשירים כאלה, כשהם מונחים זה לצד זה, משלימים היטב את פנים המטבח.מקפיאים אופקיים או מקפיאים חזה הם מגירות שנפתחות. עם ממדים שווים, נפח המקפיא האופקי גדול במקצת מהאנכי, וצריכת החשמל נמוכה יותר, עם זאת, זה יכול להיות קשה "לרשום" מכשיר כזה בבית שלך.
מספר מדחסים
רצוי שבמקפיא שתרכשו יהיו שני מדחסים. במקרה זה, משאב המקפיא יהיה ארוך יותר. בנוסף, למקפיאים עם מדחס כפול יש לפעמים גם שני תאים עצמאיים, המאפשרים לאחסן מוצרים שונים בטמפרטורות שונות, או להפשיר אותם אחד אחד.
שיעור הקפאה במקפיאים
לציון מעמד ההקפאה נהוג להשתמש בסמלים בצורת סמלים *. יחד עם זאת, מעמד ההקפאה משפיע גם על משך האחסון המרבי של מוצרים. כיום מקובלים הכינויים הבאים:
* — 6° С וחיי מדף עד 7 ימים
** - 12° С וחיי מדף עד 30 יום
*** - 18 מעלות צלזיוס וחיי מדף של עד 90 יום
**** - טמפרטורה מתחת ל-18° С. חיי מדף עד שנה
ישנם גם מקפיאים בהם כל הקופסאות פועלות במצבים שונים. המקפיאים הללו נוחים מאוד לשימוש, ואנו ממליצים לכם לבחון אותם מקרוב.
יכולת הקפאה
יכולת ההקפאה של המקפיא מאופיינת במסת המזון שניתן להקפיא תוך 24 שעות ותלויה בהספק המדחס ובדרגת ההקפאה.
פונקציית אחסון קר
במקרה של הפסקת חשמל, המקפיא, שתפקידו לצבור קור, מסוגל לבצע את תפקידיו לאורך זמן. למצלמות יש אפשרות זו עקב הימצאות מיכלים עם נוזל מיוחד בתוכם. לנוזל הזה יש יכולת חום גבוהה, הוא מתקרר לאט מאוד ואז לאט לאט "מוציא קור". באזורים בהם אספקת החשמל אינה יציבה, מומלץ לרכוש מקפיאים בעלי פונקציה זו.
מצב הקפאה מהירה
מצב זה מאפשר לך להקפיא מוצרים במהירות האפשרית ובכך למנוע אובדן של ויטמינים וחומרים פעילים ביולוגית אחרים. על מנת להגביר את מהירות הקפאת המזון למקסימום, יש צורך להפעיל את מצב ההקפאה המהירה 4-5 שעות לפני העמסת מזון למקפיא. במקרה זה, המזון הטעון יתקרר מהר מאוד ולא יספיק לחמם את הירקות והפירות שהוקפאו קודם לכן.

איזה מקפיא כדאי לי לבחור?
איזה מקפיא כדאי לי לבחור?
איזה מקפיא כדאי לי לבחור?
איזה מקפיא כדאי לי לבחור? איזה מקפיא כדאי לי לבחור? איזה מקפיא כדאי לי לבחור?Home | Articles

July 14, 2024 17:57:49 +0300 GMT
0.004 sec.

Free Web Hosting