מידות המקרר

מכשירי חשמל ביתיים הם חלק בלתי נפרד מחיינו. מהאופן שבו אנו בוחרים אותו בצורה נכונה, חיי השירות שלו והתחושות הנוחות שלנו מהבעלות על הציוד הזה יהיו תלויים. המקרר הוא אחד ממכשירי החשמל החשובים בבית שלנו. לפני שתבחרו, עליכם להכיר את כל הדקויות של העוזר הביתי שלכם. בתחילה, יש צורך לקבוע את הממדים והנפחים שלו. בהתבסס על תכונה זו, ניתן לחלק את כל המקררים לארבע קבוצות. 1. מקררים קטנים וקומפקטיים למדי. מקרר זה יכול להיות צר ונמוך. לרוב במקרר כזה, אם יש מקפיא, אז הוא ממוקם בחלקו העליון. אם ניקח בחשבון את הממדים החיצוניים של מקררים כאלה, הם עשויים להשתנות. מ-85 ס"מ עד 160 ס"מ יכול להיות גובהו. רוחב המקרר הקטן הזה הוא 55 ס"מ. העומק הסטנדרטי הוא 60 ס"מ.
2. מקררים מסוג אירופאי. הרוחב והעומק של מקררים כאלה הוא 60 * 60 ס"מ. אבל הגובה יכול להיות 170-205 ס"מ. אם ניקח בחשבון את המוצרים המיוצרים על ידי יצרנים אירופאים, נוכל לראות שמקררים כאלה מהווים את עיקר הייצור. בשל כך, הצרכן החל לקרוא למקרר זה בשם דומה. המקפיא של עוזר בית כזה ממוקם לרוב בחלק התחתון.
3. המקרר לא גבוה אלא רחב ועמוק. בין האנשים יש גם שם שני למקרר כזה "אסיאתי". למקרר הזה יש בדרך כלל מקפיא בחלקו העליון. הממדים המוגדלים ברוחב ובעומק מאפשרים לקבל נפחים גדולים מספיק, למרות העובדה כי כלפי חוץ למקרר יש ביצועים נמוכים. רוחב של מקרר כזה יכול להיות 80 ס"מ. ברוחב זה גובה המקרר יהיה 170 ס"מ.
4. מקרר דו צדדי (Side-by-Side). למקפיא של מקרר כזה יש סידור צד. למקרר כזה יש גובה של כ-180 ס"מ. העומק יכול להיות בין 60 ל-80 ס"מ. הרוחב של מופע כזה מגיע ל-100 ס"מ.
בעת בחירת מקרר, יש צורך לייצג במדויק את החלל שבו הוא יהיה ממוקם. כאן יש לקחת בחשבון לא רק את מקומו של המקרר, אלא גם את החלל שיהיה סביבו. חובה לצפות שדלת המקרר תיפתח. האם תהיה גישה לפריטים אחרים.

מידות המקרר
מידות המקרר
מידות המקרר
מידות המקרר מידות המקרר מידות המקררHome | Articles

June 22, 2024 00:47:55 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting