יצרני מקררים זה לצד זה

כל חברה רואה ביצירת דגם אידיאלי של מקרר זה לצד זה את גבול השלמות שלו. רוב המוצרים המוצגים על המדפים בחנויות שייכים ליצרנים אירופאים. עבור המקרר, יש גם את הרעיון של כוונון. במקרה זה מדובר בהעברת מקרר זה לצד זה למפעל אירופאי. אותו הדבר עוסק בגימור הסופי של דגם זה. כל האלמנטים הצירים, פרטי הקישוט, כמו גם לוחות הצירים משתנים לאלו שנחשבים מוצלחים יותר עבור דגם זה. כל החלק הפנימי הטכני של המקרר נשאר זהה לאלו שנוצרו על ידי היצרן. לפנטזיה עיצוב תוך כדי עבודה על כוונון אין גבולות. בעבודה משתמשים בחומרים המעניינים והיקרים ביותר. כרגע ניתן להזמין כל דגם. המותגים הפופולריים ביותר המפורסמים באירופה הם גרמניים, שוודים ואיטלקיים. אלה הם, למשל, WHIRLPOOL, ELECTROLUX, BOSCH, LIEBHERR, כמו גם כמה יצרנים אחרים. לכל חברה יש מקררים זה לצד זה, שיכולים להיות לא רק עצמאיים, אלא גם מובנים.
הערכות העלויות של מקררים כאלה הן מהגבוהות ביותר. המקרר ה-side by side הזול ביותר מבית בוש יעלה לקונה 2,700 דולר. לגבי מקררים עם כוונון, על התענוג הזה תצטרכו לשלם אפילו יותר. אם מקרר עם שם של מותג ידוע נתון לכוונון, אז גם הדגם הזה יהיה יקר להפליא.
למותגים אמריקאים של מקררים זה לצד זה יש את השמות GENERAL ELECTRIC, AMANA, VIKING ועוד כמה יצרנים. למקררים כאלה יכולים להיות מחירים סבירים שכל משפחה יכולה להרשות לעצמה. אבל יש גם מקרים כאלה, שעלותם מגיעה ל-15,000 דולר. כל היצרנים האמריקאים מאוד יסודיים בגישתם לאיכות במהלך הייצור. לכן האביזרים, כמו גם כל הציפויים חזקים ועמידים מאוד. הדלת יכולה לעמוד בעומס של שישים קילוגרמים.
בין המותגים הקוריאניים נבדלים DAEWOO, LG וסמסונג. הם עונים על הצרכים של משפחה סטנדרטית ממעמד הביניים. ישנן לא מעט אפשרויות. לדוגמה, כמעט לכל דגם של המותג הקוריאני יש את הפונקציונליות הבאה:
-הטמפרטורה מותאמת באופן אלקטרוני
- לוח הבקרה עשוי בצורה של צג גביש נוזלי
- מסופק המתקן המספק קירור מים, וגם הכנת קרח.
- יש מיני בר.

יצרני מקררים זה לצד זה
יצרני מקררים זה לצד זה
יצרני מקררים זה לצד זה
יצרני מקררים זה לצד זה יצרני מקררים זה לצד זה יצרני מקררים זה לצד זהHome | Articles

June 16, 2024 08:27:04 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting