מקררי Indesit חדשים

למקררי Indesit החדשים עיצוב גמיש. לדלתות בתאי קירור והקפאה יש צורה גלית. הודות לכך, המקרר מקבל צורה עיצובית חדשה לחלוטין, מעניינת. פנים המקרר הוא רב תכליתי ואסתטי. ניתן להתאים אלמנטים פנימיים רבים של המקרר. לדוגמה, במידת הצורך, ניתן להציב כאן בקבוקים, כמו גם מוצרים בכל גודל. כדי לשלוט על טריות המוצרים, מסופק אפקט חלוקי נחל, אשר מסופק על כל המדפים והמיכלים. בפאנל העליון של המקרר יש מרכז שליטה במקרר. כאן נאספים כל הכפתורים ומתגי הפונקציה הדרושים. סידור זה נוח למדי להגדרת הטמפרטורה הרצויה במקרר ובתא ההקפאה.
מקרר Indesit שייך לסוג חדש של מקררים מסוג A. הוא צורך כמות מינימלית של חשמל, וגם תורם לזיהום סביבתי בכמות מינימלית. מערכת ההפשרה האוטומטית, כמו גם האפשרות להקפאה מהירה, הופכים את השימוש במקרר לנוח ביותר. פונקציית "SUPER FREEZE" מיועדת לתהליך מהיר מאוד של הקפאת המוצרים הרצויים.
מבין כל המקררים הקיימים כיום בשוק, למקרר זה יש את רמת הרעש הנמוכה ביותר. מכשיר הסיכה המובנה מיועד לאחסון שמן. במידת הצורך, ניתן להפוך אותו לקרש חיתוך. מיכל ההפשרה נועד לחסוך באנרגיה. בהיותו כאן, הבשר פולט קור לתא זה, בעוד שצריכת החשמל הכוללת פוחתת.
לאחסון ביצים בדגם זה מעמד שיכול להכיל עד 30 חתיכות. תכונה זו מאפשרת לך לרכוש כמות גדולה יותר של מוצר זה. בתא המקרר יש מיכל שבו האוכל יכול לשמור על טריותו פי שניים. האוויר בתא זה מסתובב ללא הרף.
מיכל זה שייך לתצוגות גמישות. המשמעות היא שניתן להעביר אותו לכל מקום בתא המקרר. אם אין צורך במיכל זה, אז ניתן להוציאו מהמקרר עד לצורך הבא. יש תבניות קרח בלוח הדלת. מיקום זה של תבניות הקרח מאפשר מקום נוסף בתוך החדר.

מקררי Indesit חדשים
מקררי Indesit חדשים
מקררי Indesit חדשים
מקררי Indesit חדשים מקררי Indesit חדשים מקררי Indesit חדשיםHome | Articles

May 23, 2024 00:05:58 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting