מבחר האביזרים העדכניים ביותר לאייפד

אייפד אפל הוא כיום אחד המוצרים המהפכניים ביותר של אפל והוא מחשב טאבלט השוקל קצת יותר מחצי קילו. וכמו כל מחשב, הטאבלט הזה יעבוד ויראה הגון רק אם יש לו את האביזרים המתאימים לאייפד.
ל-Apple iPad יש מקלדת מגע, אך ניתן להקליד טקסט גם באמצעות אביזר לאייפד אופציונלי, מקלדת סטנדרטית מוכרת יותר הנקראת מקלדת עגינה. תחנת העגינה מתחברת לאייפד אפל מלמטה. כמו כן, כדי להשתמש בטאבלט במלואו, תזדקק לתחנת עגינה שמקלה על הגישה למחבר הטעינה (סינכרון) ומספקת גישה ליציאת השמע לחיבור רמקולים, כמו גם תיק יפה או שתוכל לקנות תיקים איטלקיים. בתפזורת, היכן שתרצה. נוח לקפל את האייפד שלך בעת נסיעה, ואתה יכול גם לתת אותו לקרובים ב-DR.
מטבע הדברים, אי אפשר להשתמש באייפד של אפל בלי אביזר האייפד, מתאם החשמל, המאפשר לטעון את האייפד ישירות משקע חשמל, ואם יש לך כבל חשמל, אפשר לעשות זאת למרחקים ארוכים. לאור הרבגוניות של ה-Apple iPad, כנראה שתזדקק לסט של שני מתאמים כדי להעביר מידע ממצלמה דיגיטלית או מצלמת וידאו ל-Apple iPad. ישנן שתי דרכים להעברת נתונים: 1) באמצעות כבל ה-USB של המצלמה; 2) העבר תמונות וסרטונים ישירות מכרטיס SD.
כמובן, עבודה עם אייפד אפל אינה ריאלית ללא כרטיס MicroSim המותאם לעבודה באייפד. כרטיס MicroSim הוא תחליף מיניאטורי לכרטיס SIM, הדרוש לזיהוי מנויים בטאבלט.
אביזר הכרחי נוסף לאייפד הוא מתאם לחיבור לטלוויזיה, צג, מסך LCD באמצעות מחבר VGA, המאפשר צפייה בתמונות או סרטים על מסך גדול. אחד מאביזרי האייפד ההכרחיים בעולם המודרני הוא גם מטען לרכב. אחרי הכל, על הכביש, אתה גם רוצה "לשחק" עם ה"צעצוע" האהוב עליך!
אגב, בקשר לנושא הדרך, יהיה שימושי לזכור דבר כה הכרחי כמארז לאייפד שלך, כי מי, אם לא אתה, צריך להגן עליו מכל תהפוכות הדרך! ולבסוף, מה שיהפוך את העבודה שלכם עם אפל אייפד לנוחה במיוחד הוא אביזר אייפד כזה כמעמד מסוגנן ונוח.
אז אביזרי אייפד הם הדברים הקטנים והיפים שהופכים את העבודה עם אפל אייפד לתענוג אמיתי!

מבחר האביזרים העדכניים ביותר לאייפד
מבחר האביזרים העדכניים ביותר לאייפד
מבחר האביזרים העדכניים ביותר לאייפד
מבחר האביזרים העדכניים ביותר לאייפד מבחר האביזרים העדכניים ביותר לאייפד מבחר האביזרים העדכניים ביותר לאייפדHome | Articles

April 17, 2024 04:46:30 +0300 GMT
0.009 sec.

Free Web Hosting