איכות ואמינות ARDO

למרות המספר העצום של יצרני מכונות כביסה הנלחמים כיום על "יד ולבו" של הצרכן הביתי, ציוד ממותג Ardo עדיין בולט בין כל לגיון מכונות הכביסה. הוא התאהב בצרכנים המקומיים בגלל הפשטות שלו ותנאי ההפעלה שלו, כמו גם בגלל האמינות יוצאת הדופן, שהיא נדירה אפילו עבור מכוניות מקטגוריית המחיר הגבוהה ביותר. הדבר התאפשר הודות לבקרת איכות מחמירה ביותר, שבזכותה למוצרים הפגומים פשוט אין סיכוי לצאת מאזור הייצור.
כל ציוד ה-ARDO מיוצר רק במפעלים באיטליה, שם כל שלב בייצור מנוטר בקפידה, ואז המוצרים המוגמרים נתונים לבדיקות קפדניות במצב הפעלה. ניתן לרכוש מכשירי חשמל ביתיים טובים ישירות מהמחסן ולקבל הנחה משמעותית.
איכות המוצר ואוטומציה של תהליכים אופייניים לכל שלבי הייצור. לאחר הרכבת החסר והריתוך, לפני הצביעה הסופית, מטופלים הקליפות בקפורזה. טיפול זה מבטיח הגנה אמינה של המתכת מפני קורוזיה. מיכלים עשויים משני סוגים: פלדה אמייל ונירוסטה. טנקים מהסוג הראשון נורים בטמפרטורה של 800 מעלות, מה שמבטיח להם הגנה מפני קורוזיה, ומגביר את אמינות מכונת הכביסה. מיכלי נירוסטה במכונות כביסה של ARDO ידועים בעמידותם הגבוהה.
הנושא לתשומת לב מיוחדת הוא תהליך הייצור של תופי נירוסטה. בייצור שלהם, יש צורך להקפיד על דיוק ויסודיות של עיבוד, שכן הם המרכיב העיקרי המבטיח כביסה באיכות גבוהה. עם שבעה פסי ייצור, המבטיחים גמישות בייצור ויכולת מעבר מהיר לדגמים חדשים, אנטוניו מרלוני מייצר מגוון שלם של מוצרים כדי לענות על מגוון צרכי הלקוחות.
בקרה חזותית ואלקטרונית מבטלת נוכחות של פגמים חיצוניים ופנימיים. לאחר בדיקת מכונות הכביסה של Ardo על מעמד מיוחד, האפשרות של נזילת מים נשללת לחלוטין. לפני המשלוח נבדקות באופן אקראי במעבדה מספר מכונות כביסה מתוך אצווה לבדיקת יעילות העבודה ורמת איכות המוצר. בדיקות אמינות מתבצעות במעבדה - מספר מחזורי כביסה ולחצים מכניים מדמים מגוון תנאי עבודה, דגמים חדשים נבדקים במעבדת אב הטיפוס, ורכיבים נבדקים לגבי התאמה למאפייני החומרים המצוינים. כל המקררים והמקפיאים מבוקרים במחשב. חמישה עשר תאי אקלים יוצרים מגוון תנאים סביבתיים. רמת הרעש נשלטת בתאים אקוסטיים. חלקי רכיבים המגיעים מספקים כפופים אף הם לאימות. בשנים האחרונות, המטרה והפעילות של החברה הייתה לתכנן וליישם השקעות שמטרתן להיות מסוגל להתמודד עם תחרות ברמה האירופית.
איכות הסחורה מאושרת על ידי תעודות בינלאומיות, כולל ISO 9001. מוצרי ARDO מאושרים ברוסיה, הם קיבלו את הזכות להשתמש בסימן Rostest. יחד עם זאת, האיכות משולבת בהצלחה עם מחירם של מקררים, מכונות כביסה, מדיחי כלים ומנדפים.

איכות ואמינות ARDO
איכות ואמינות ARDO
איכות ואמינות ARDO
איכות ואמינות ARDO איכות ואמינות ARDO איכות ואמינות ARDOHome | Articles

April 12, 2024 18:06:15 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting