מה הופך את טלוויזיות ה-LCD הטובות ביותר

טלוויזיות ה-LCD הטובות ביותר הוכרו על ידי חבר השופטים ב-EISA 2010, וזה בדיוק מה שהיא טלוויזיית ה-LED של Philips 9000 Full HD 3D Ready. הטלוויזיה הטובה ביותר הזו עולה בסביבות $2,100, היא משפרת את חווית הצפייה הכוללת, והמעבד שלה מספק בהירות ואיכות מצוינות. טכנולוגיית Bright Pro מספקת צבעים בהירים וניגודיות של המסך של טלוויזיות ה-LCD הטובות ביותר, שידור ברור של האובייקט בזמן שהוא נע, Perfect Natural Motion על המסך, גישה לאינטרנט עם Net TV ו-Wi-Fi. וזה יתרון עצום, מכיוון שאתה יכול לרכוש את הסחורה הדרושה מבלי לצאת מהבית שלך באמצעות החנות המקוונת www.techhome.ru. לטלוויזיה יש גם סאונד של 30W, טכנולוגיית Incredible Surround לתחושת אווירה, תמיכה בתלת מימד ב-1080p, תמיכה ב-DLNA ו-Wi-Fi MediaConnect. לטלוויזיות ה-LCD הטובות ביותר יש גם צפייה נגד חסימה, מוגבלת לילדים, מערכת ניגודיות, התאמת תאורה אחורית, בחירת עוצמת קול אוטומטית של AVL, מדריך טלוויזיה, כתוביות. עם Ambilight Spectra 3, לטלוויזיות ה-LCD הטובות ביותר הללו יש חוויה חדשה וייחודית. טכנולוגיות פיליפס מגדילות את המסך עצמו כשהם מוקרנים על הקיר שמאחורי הטלוויזיה, מהבהבת משלושה צדדים, הבהירות והצבע נשלטים על ידי Ambilight, ויוצרים אפקט סוחף. הודות לטלוויזיות ה-LCD הטובות ביותר עם Ambilight Spectra, סרטים באמת מתעוררים לחיים, Perfect Pixel HD Engine נותן תמונה נקייה ופריכה, כל הפיקסלים מעובדים כדי לקבל תמונה באיכות גבוהה.
טלוויזיית ה-LCD הטובה ביותר מזהה כל רעש ועיוות ומבטלת אותו, רזולוציית המסך של 1920 x 1080p נותנת תמונה נהדרת. עם טלוויזיות ה-LCD הטובות ביותר, מתאפשרת ריאליזם ייחודי של התמונה, כל טלוויזיה מוכנה לצפייה עם BluRay מחובר, משדר IR ומשקפי תלת מימד. אפילו עם טלוויזיות ה-LCD הטובות ביותר, אפשר גם חיסכון באנרגיה, Net TV עם Wi-Fi מאפשר לאינטרנט לעבוד בטלוויזיה, אפשריים סרטים סופר-סאונדים וסרטים סוחפים, ויש גם סרטים סופר-חלקים. ל-Net TV יש מגוון רחב של שירותים, חדשות, סרטים ותמונות על מסך הטלוויזיה, בשביל זה אתה רק צריך להתחבר דרך ethernet ולבחור את כל מה שאתה צריך עם השלט.

מה הופך את טלוויזיות ה-LCD הטובות ביותר
מה הופך את טלוויזיות ה-LCD הטובות ביותר
מה הופך את טלוויזיות ה-LCD הטובות ביותר
מה הופך את טלוויזיות ה-LCD הטובות ביותר מה הופך את טלוויזיות ה-LCD הטובות ביותר מה הופך את טלוויזיות ה-LCD הטובות ביותרHome | Articles

May 20, 2024 22:54:51 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting