יתרונות שואב אבק עם מיכל אבק

שואב אוויר צנטריפוגלי זה אטרקטיבי מאוד ללקוחות בכל רחבי העולם מכיוון שאין לו שקית אבק. אין שקית כזו, ובמקומה יש מיכל פלסטיק. הוא גם מנוקה מאבק, ניתן לשטוף את המיכל גם, עוצמת השואב בגישה זו לא נופלת בעת מילוי המיכל, אלא נשארת באותה רמה גבוהה לאורך כל הניקוי. הדבר היחיד שאסור לשכוח הוא שכדי לנקות את המיכל, יידרש הרבה יותר מאמץ בהשוואה להחלפת המסנן בדרך הרגילה. לשואב אבק עם מיכל יש לרוב שתי רמות סינון:
• אוויר מלוכלך, יחד עם אבק, מתערבל, הודות לעיצוב מיוחד, וכך נוצר זרימה מחזורית. אשפה בעזרת כוח צנטריפוגלי נלחץ בשואב אבק כזה אל דפנות הצינור, ממנו הם מאבדים מהירות ונשארים במיכל האשפה. ואז האוויר עצמו עובר דרך מנוע ומסננים שתוכננו במיוחד לניקוי, ונשלח חזרה לחדר, 97% טהור.
• אוויר עם אבק נשלח למיכל עצמו, שם הוא מאבד מהירות הרבה יותר מהר ונשאר בתוכו. במקרה זה, אשפה כבדה יותר, לעתים קרובות אחוז של עד 97% נשאר בתחתית המיכל. וחלקיקי אבק עדינים נשארים במערבולת, שנכנסת למסנן המנוע, ולאחר מכן לתוך מסנן מיוחד לניקוי עדין.
מסננים לניקוי עדין, ניתן לקרוא לניקוי סופי.
בדגמים מודרניים רבים, שואבי אבק ניידים, היצרנים סיפקו מסנן HEPA, שהוא מסנן עדין חשוב ביותר, שכל שואב אבק עם מיכל צריך להצטייד בו. מסנן כזה מסוגל לעשות הרבה דברים, כלומר, לשמור חלקיקים קטנים עד 0.3 מיקרון, ואחוז החלקיקים שנשמרו לא יכול שלא לרצות והוא מעט יותר מ-99%. באירופה, מסננים כאלה מכונים לעתים קרובות מסננים מסוג S. כמו כן, למסננים אנטיבקטריאליים מיוחדים יש את היכולת להרוג זנים רבים של חיידקים. אבל אותם חלקיקים מאוד קטנים שמצליחים לחמוק דרך כל המסננים והמכשולים בדרכם לא יכולים לרצות, בשביל בטיחות מוחלטת וניקיון מקסימלי יש פילטר נוסף, היגייני. הסיבים של מסנן זה טעונים בחומרים אלקטרוסטטיים מיוחדים המושכים אפילו את חלקיקי האבק הקטנים ביותר. לסובלים מאלרגיות, ועוד יותר מאסטמה, יש צורך לקחת שואב אבק עם מיכל ומסנן HEPA נוסף, רצוי לפחות 12.

יתרונות שואב אבק עם מיכל אבק
יתרונות שואב אבק עם מיכל אבק
יתרונות שואב אבק עם מיכל אבק
יתרונות שואב אבק עם מיכל אבק יתרונות שואב אבק עם מיכל אבק יתרונות שואב אבק עם מיכל אבקHome | Articles

June 13, 2024 19:54:14 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting