מבחר רמקולים ניידים לאייפון

מציאת מערכת הרמקולים המתאימה למוצר של אפל היא למעשה לא משימה קלה. והכל בגלל שמבחר ההצעות האיכותיות הוא עצום. אפילו רמקולים קטנים ממותגים לאייפון מסוגלים להפיק סאונד מעולה, שאין דומה לגודלם. מעולה אבל מאוד יקר!
הפתרון הקל ביותר הוא לצרף כל רמקולים זולים עם פלט 3.5 לאייפון שלך. זול וכועס. ונבחן מספר מוצרים רלוונטיים ומעניינים להשגת סאונד בהיר בהקשר של שילוב מחיר / איכות אופטימלי.
תחנת העגינה של פיליפס DS300 מסוגלת להפיק צליל ברור בעוצמה כזו שאפילו 50 אחוז מההספק שלה מספיקים בדירה. תחנת העגינה יכולה לשמש 100 אחוז בחדרים מרווחים, אולמות - למשל, למשחק קולי של מצגות. וזאת במחיר של 86 דולר. בין יתרונות התחנה יש אפשרות לפעולה אוטונומית מסוללות AA. הנוכחות של כניסת שמע מאפשרת לך להשתמש ב- Philips DS300 כרמקולים למחשב נייד. החסרונות היחסיים כוללים סנכרון עם האייפון, שכתוצאה מכך עובד כמחשב וטלפון רק כשהתחנה כבויה.
למי שמשתמש באייפון כנגן הראשי, ההצעה המיוחדת של Anycom Fipo Bluetooth Adapter Audio Receiver For iPod תהיה מעניינת. המתאם מזרים מוזיקה מה-iPod/iPhone שלך לרמקולים או לתחנת העגינה שלך באמצעות Bluetooth. הפתרון הזה מתאים למי שהחלום שלו - רמקולים אלחוטיים באייפון - עדיין לא משתלם. אבל המתאם עולה כ-30 דולר. הוא מתחבר למחבר של כל אקוסטיקה עבור האייפון, אשר פועל לאחר מכן כאוזניית בלוטות' ומשמיע מוזיקה מהטלפון באופן אלחוטי. הגאדג'ט קומפקטי ואינו דורש מקור כוח נוסף. כל הפונקציות האקוסטיות להחלפת רצועות, התאמת עוצמת הקול נשמרות. החסרונות כוללים אובדן מסוים של איכות הצליל במהלך השמעה.
בגזרת המחיר האמצעית בין המוצרים הללו, ראוי לציין מערכת רמקולים מולטימדיה עם שלט וחריץ USB/TF לאייפד בשווי של כ-60$. היתרונות שלו כוללים את היכולת לשחק הן במיקום האנכי והן במצב אופקי של המחשב, וזה נוח לצפייה בסרטונים.

מבחר רמקולים ניידים לאייפון
מבחר רמקולים ניידים לאייפון
מבחר רמקולים ניידים לאייפון
מבחר רמקולים ניידים לאייפון מבחר רמקולים ניידים לאייפון מבחר רמקולים ניידים לאייפוןHome | Articles

May 28, 2024 01:26:23 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting