איך לבחור את שואב הכביסה המתאים עם aquafilter

שואב כביסה עם אקוופילטר שייך לשואב אבק יבש, וגם מספק ניקיון באיכות גבוהה (כולל אוויר). טכנולוגיית טיהור האוויר המשמשת בשואבי אבק אלו עוזרת להפחית את פליטת האבק עד 0.001%, שזה נתון גבוה להפליא. שואב כביסה עם aquafilter לא רק ינקה את המקום, אלא גם יטהר וילח את האוויר, אשר משפיע לטובה על הסביבה בחדר. עוצמת השאיבה בשואב שכזה היא ערך קבוע לאורך כל הניקוי, אך בשואבי אבק בהרכבה יבשה עם שקיות אבק, עוצמת היניקה פוחתת ככל שהשקית מתמלאת. הבחירה בשואב כביסה היא אותו אירוע אחראי כמו תיקון מכונות הכביסה של Indesit, Ariston.
בשואבי אבק עם aquafilter ניתנת שיטת ניקוי זו: חלקיקי פסולת ואבק נשאבים לגוף השואב, ואז עוברים דרך המים, שנמצאים שם. כל הפסולת הכבדה מיד שוקעת, מתיישבת לתחתית. אבק קל עדיין נשאר יבש. מפריד הממוקם מעל המים עוזר להיפטר מאבק כזה. המפריד הוא גליל חלול שמשטח הצד שלו מורכב מלוחות אורכיים בעלי צורה מיוחדת. מסתובב במהירות רבה, הוא יוצר מערבולת אוויר-מים מעל פני המים, שבגללה המים מפילים חלקיקי אבק רטובים, נבגים, אבקה וכו'. בשל מהירות הסיבוב הגבוהה של המפריד, כמו גם בשל העיצוב הספציפי של הלהבים, מתנחלת בהדרגה במים תרחיף של בוץ ומים. האוויר, שטוהר כך מלכלוך ומים, נשאב לתוך המפריד, ולאחר מכן נשף החוצה מהשואב. ראוי לציין שבכמה שואבי אבק שטיפה עם מסנן אקווה משתמשים במסנני עדין HEPA לניקוי האוויר.
שואבי אבק עם אקוופילטר מאפשרים בנוסף לניקוי יבש גם ניקוי רטוב של משטחים אנכיים ואופקיים (פלאפיים וחלקים), לרבות אריחים, פרקט, שטיחים, לינוליאום, רהיטים מרופדים, פנים רכב ומזרונים. שואבי הכביסה הללו הם שאוספים נוזלים, מסירים לכלוך, שוטפים חלונות ומתמודדים עם סתימות בצנרת.

איך לבחור את שואב הכביסה המתאים עם aquafilter
איך לבחור את שואב הכביסה המתאים עם aquafilter
איך לבחור את שואב הכביסה המתאים עם aquafilter
איך לבחור את שואב הכביסה המתאים עם aquafilter איך לבחור את שואב הכביסה המתאים עם aquafilter איך לבחור את שואב הכביסה המתאים עם aquafilterHome | Articles

June 16, 2024 08:03:36 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting