טבליות סיניות

עברו שנתיים מאז שהגאדג'טים הראשונים כאלה מתוצרת סין יצאו לשוק שלנו. התקדמות ברורה ברורה: אלה לא עוד חתיכות ברזל באגי ואיטיות, אלא מכשירים איכותיים עם אחריות וביצועים טובים. יתר על כן, הם הפכו פשוט שאין להם תחליף בחייו של אדם מודרני. בסוף 2011, חברות סיניות הפסיקו להעתיק מותגים ידועים והחלו להכניס פיתוחים משלהן לעיצוב ותוכנה של גאדג'טים. ב-2012, כבר מדובר בטאבלטים איכותיים מן המניין שיכולים להתחרות בדגמים יקרים ומוכרים יותר.
איך בוחרים טאבלט סיני?
יש הרבה יצרנים בשוק. אם מותגים ידועים וסטטוס יקרים נמצאים על השפתיים של כולם, אז אף אחד לא באמת יודע את השמות של חברות סיניות. במקרה זה, כדאי לחפש מידע באינטרנט. בסין, מותגים מוכרים לצרכנים. מטבע הדברים, אין צורך לקחת סיכונים על ידי רכישת אייפד סיני ללא שם כלל, מ-NoName.
לפני הקנייה, עליך להחליט על סט הפונקציות שיהיה צורך. ברור שרוצים הכל בבת אחת, אבל אז כדאי להכין כמות גדולה. ובעבור הכסף הזה כבר אפשר לקנות גאדג'ט ברמה אחרת. לכן, עבור $ 80, תצטרך לעשות עם מכשיר עם מסך התנגדות וללא מולטי-טאץ'.
באופן פרדוקסלי, לאחר שהצרכן העריך כראוי את הסופרפד החדש, "התאומים" שלו מתחילים מיד להופיע בשוק. יצרנים סיניים מזייפים את המתחרים שלהם. רכישת מוצר באיכות ירודה בטעות היא קלה מאוד. לכן, עצה: עדיף לרכוש טאבלטים סיניים מספקים מהימנים.
בימים האחרונים זה הפך להיות אופנתי לבחור צבע של גאדג'ט התואם לצבע של תכונה כלשהי של לבוש. לדוגמה, אתה יכול לבחור סנדלי קיץ נוחים ונעליים בחנות המקוונת ואז ללכת לקנות טאבלט חדש בנעליים חדשות.
מחיר ותכונות
מכשירים טובים עולים כ-140$, מכשירים טובים מאוד עולים כ-$250. בדרך כלל המחיר הזה כולל משלוח. גאדג'טים מצוידים במעבדים חזקים למדי, כרטיס המסך מאפשר להשתעשע גם במשחקים פשוטים וגם באסטרטגיות מורכבות. Soft מאפשר לך להתחבר בקלות לרשתות מקומיות ולאינטרנט. יש גם פונקציית Wi-Fi, מצלמת 2 מגה פיקסל, שקע אוזניות. באשר ל-RAM, האייפד הסיני, כמובן, נחות משמעותית ממכשירים דומים של מותגים ידועים. עם זאת, בהחלט אפשרי למצוא ביצועי תוכנה טובים עבור דגמים מסוימים.
טאבלטים סיניים מודרניים הפכו לתחרותיים הרבה יותר מאשר לפני כמה שנים. לכן, מעריצים של דגמי מותגים יקרים ידועים שאינם סומכים על מכשירים מתוצרת סין עשויים לשנות את דעתם בקרוב.

טבליות סיניות
טבליות סיניות
טבליות סיניות
טבליות סיניות טבליות סיניות טבליות סיניותHome | Articles

July 14, 2024 17:16:42 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting