לסדר את הרכב שלך, או איך לבחור את שואב האבק הנכון לרכב

המכוניות בהן אנו נוסעים מדי יום זקוקות לפעמים לניקיון איכותי אפילו יותר מהבתים בהם אנו גרים. זה מובן: כמות האבק והלכלוך בכבישים היא עצומה, ולא לכל המכוניות יש מסננים רגילים לתא הנוסעים. לאחר חודשיים של נסיעה כזו, מצטברים כמעט כמה סנטימטרים של אבק על לוח המחוונים, ואי אפשר לשבת על המושב מבלי לגרום למעין פיצוץ בדמות ענני אבק קטנים. כמובן שאפשר ללכת לשטיפת המכוניות ולשלם על הסדרת הרכב, אבל לא תמיד רוצים להוציא על זה כסף ושטיפת רכבים בארצנו רחוקות מלהיות בכל פינה. חכם יותר להחזיק שואב אבק לרכב, בעזרתו תוכל תמיד ובכל מקום לעשות סדר ב"סוס הברזל" הנאמן שלך.
היתרון העיקרי של מכשירים אלה הוא גודלם הקטן. הקומפקטיות של שואבי אבק לרכב מאפשרת להסיר לכלוך ופסולת מהפינות הכי לא נגישות של הרכב. ניתן לחלק מכשירים כאלה לשתי קטגוריות עיקריות: שואבי אבק המופעלים על ידי הרשת המשולבת של המכונית, "מהמצית", וכאלה המופעלים על ידי סוללה משלהם.
שואבי אבק לרכב "מהמצית"
הם מסוגלים להתמודד עם הניקוי הכללי של המכונית כולה. הכוח הגון למדי שלהם (עד 180 וואט) ואורך הכבל, שמגיע ל-3 מטרים, מאפשרים להם לפתור את הבעיה הזו בהצלחה. פרמטרים אלה יאפשרו לך להיפטר מבעיות של פסולת בתא המטען או פירורים ושיער בעלי חיים על כל מושבי המכונית. החיסרון של מכשירים כאלה הוא משקלם הגדול יחסית והממדים הכלליים. ובעיית פריקת המצבר נפתרת על ידי הפעלת המנוע והפעלת המכשיר מהגנרטור. אבל, זה צורך דלק.
שואבי אבק אלחוטיים לרכב
הם יותר קומפקטיים, אבל באותו זמן פחות חזקים מהמכשירים של הקטגוריה הקודמת. שואבי אבק אלחוטיים יכולים להתמודד עם ניקוי דברים קטנים לא נעימים כמו אפר, פירורים, קליפות זרעים.
טעינת סוללה אחת של מכשירים כאלה מספיקה, ככלל, ל-15 דקות של ניקוי, שזה פרק זמן מקובל למדי להחזרת הסדר בתא הנוסעים. חלק מהדגמים של שואבי אבק לרכב בקטגוריה זו יכולים להיות מופעלים על ידי רשת החשמל המובנת ברכב באמצעות מתאם או בעלי סוללות רזרביות.
היתרונות של שואבי אבק סוללות כוללים, ראשית, היעדר חוט שנכנס מתחת לרגליים, ושנית, נוכחות של סוללה, מה שהופך את המכשיר הזה לבלתי תלוי באנרגיה ממקורות מתח חיצוניים. החיסרון של מכשירים כאלה ברור: כל ניקוי חייב להיות מלווה בהעלאתו לטעינה, אבל לאור העובדה שהוא דורש 220 וולט, זה בלתי אפשרי בתנאי "צעידה".
קולטי אבק
מיכלים ושקיות משמשים כקולטי אבק בשואבי אבק לרכב. הראשון שבהם עדיף יותר בשל נוחות השימוש בהם. בדרך כלל נפח המכולות הוא בטווח שבין 200 ל-700 מ"ק. ראה.במקרה שבו נעשה שימוש במיכלים שקופים, בעל הרכב המנקה את רכבו יכול לשלוט במילוים.
בנוסף לנוכחות של קולטי אבק, העיצוב של כמה שואבי אבק לרכב מאפשר לך גם לאסוף נוזל שנשפך (לדוגמה, דגם Heyner Cyclonic Power 240 000). שסתום הניתוק, הממוקם בנתיב זרימת האוויר, לא יאפשר למים להיכנס לתא המנוע של שואב האבק.
חרירים
כמו כל שואב אבק אחר, גרסת המכונית של מכשיר כזה מצוידת בחרירים שונים. רוב הדגמים מצוידים בדוגמת פיית חריץ, צינור גמיש עם מברשת, מברשת עגולה עם זיפים, מברשת טורבו חשמלית. ה"תחמושת" של שואבי האבק התומכים בניקוי רטוב כוללת גם פיה לאיסוף נוזלים שנשפכו ופסולת רטובה. בבחירת מכשיר כזה, אל תשכח שנוכחות כיסוי תאפשר לך לא לפגוע בו ולשמור על הסדר במכונית.

לסדר את הרכב שלך, או איך לבחור את שואב האבק הנכון לרכב
לסדר את הרכב שלך, או איך לבחור את שואב האבק הנכון לרכב
לסדר את הרכב שלך, או איך לבחור את שואב האבק הנכון לרכב
לסדר את הרכב שלך, או איך לבחור את שואב האבק הנכון לרכב לסדר את הרכב שלך, או איך לבחור את שואב האבק הנכון לרכב לסדר את הרכב שלך, או איך לבחור את שואב האבק הנכון לרכבHome | Articles

July 19, 2024 15:40:14 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting