אפשרויות מקרר סטנדרטיות

למקררים זה לצד זה יש מאפיינים ספציפיים שמבליטים אותם מכל סוגי המקררים האחרים. לדוגמה, ארגון הקור במקרר זה מתרחש בשלבים. המשמעות היא שיש כמה אזורי אקלים במקרר. לכל אזור אקלים יש שליטה משלו. למקרר תא טמפרטורה אפס, תא הקפאה, "אזור טריות", תא בו יש לאחסן משקאות וכן תא בו ניתן לשנות את הלחות בכיוון הנכון. ב"אזור הטריות" ניתן לשמור על הטמפרטורה מ-0 עד +1 מעלות. יש לאחסן מוצרים מתכלים בתא זה. זה יכול להיות בשר, דגים. בתא המבודד הזה, האוכל נשטף על ידי האוויר שמגיע מתא ההקפאה. תא זה אטום. בשל כך, תכולת הלחות של המוצרים נשארת ללא שינוי.
התא בו ניתן לשנות את מחוון הלחות מיועד לאחסון עשבי תיבול, ירקות ופירות. אתה יכול לשנות את ההגדרות בלוח הבקרה. לחות גבוהה לא תאפשר לירוקים לקמול. אם אתה משתמש בזרם אוויר יבש, אתה יכול להיות בטוח בבטיחות הפירות. דלתות מקרר זה לצד זה מיועדות לאחסון מגוון משקאות. הטמפרטורה של תא זה עשויה להיות נמוכה מזו של תא המקרר כולו.
במקפיא הטמפרטורה מתאימה ל-18 מעלות. טכנולוגיית No Frost משמשת כמערכת חובה של מחלקה זו. מערכת זו מספקת את פעולתו של מאוורר. הוא מפיץ את זרימות האוויר באופן שווה לכל הכיוונים ברחבי המקפיא. כתוצאה מכך, הלחות אינה מתעבה, אלא מוסרת כלפי חוץ. אם כפור לא נוצר במקרר, אין צורך לשטוף אותו ולסדר אותו לעתים קרובות. כמעט לכל המקררים האמריקאיים יש מערכת No Frost.
תוספות רבות הכרחיות במקררים חדשים. לדוגמה, שימוש במצלמה המגניבה Custom. הוא מיועד להפשרה של מוצרים. במהלך ההפשרה יתפשט זרם קר בכל תא המקרר. במקביל, צריכת החשמל מצטמצמת. כמו כן, מערכת זו יכולה לקרר משקאות לטמפרטורה הרצויה, תוך אי הקפאתם. השימוש במחולל קרח במקרר מאפשר לך לקבל מים קרים, כמו גם קרח ושבבי קרח בכל עת, שכן המערכת צוברת כל הזמן כמות מסוימת של מוצר זה.

אפשרויות מקרר סטנדרטיות
אפשרויות מקרר סטנדרטיות
אפשרויות מקרר סטנדרטיות
אפשרויות מקרר סטנדרטיות אפשרויות מקרר סטנדרטיות אפשרויות מקרר סטנדרטיותHome | Articles

April 15, 2024 14:33:45 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting