שואבי אבק וסוגיהם: הכל על נבכי הבחירה

כולנו יודעים כמה חשוב שואב אבק איכותי: מלבד העובדה שהוא מאפשר לנו להפוך את הבית שלנו לנקי יותר, ניקיון איכותי של המדפים בעזרת מכשיר ביתי שימושי זה מאפשר לנו להימנע מבעיות בריאות רבות. אבל הבעיה היא שלא כל סוגי שואבי האבק יכולים לספק תוצאות יוצאות דופן כל כך. במאמר שלנו ניסינו לאסוף את הטיפים המעשיים ביותר לבחירתם, שיאפשרו לכם לרכוש דגם ממש איכותי ופונקציונלי, שלא רק עונה על כל הדרישות שלכם, אלא גם לא יכול לחורר בתקציב המשפחתי שלכם.
קריטריונים של בחירה
כל שואבי האבק מחולקים לשתי קבוצות - לניקוי יבש או רטוב. ציוד ניקוי יבש מובחן במחיר סביר, מגוון דגמים, מידות קטנות ומשקל. שואב כביסה הוא הכרחי לשטיפת רצפות, משלב ניקוי יבש ורטוב כאחד, יכול לשמש לניקוי שטיחים ורהיטים מרופדים, אך גודלו המרשים, מורכבות התחזוקה וצריכת החשמל הגבוהה אינם מאפשרים להשתמש בו לעתים קרובות מדי.
כוח הוא לא חסד. היצרנים מציינים בדרך כלל כוח יניקה וצריכת חשמל. צריכת החשמל מאפיינת את מחלקת צריכת האנרגיה של השואב (ככל שהוא גבוה יותר, כך יש יותר אפשרויות נוספות לציוד זה), אך אינה משפיעה על איכות הניקוי, התלויה בעוצמת היניקה. קורה שעם אותה מחלקת אנרגיה, מידת היניקה שונה עבור דגמים שונים. שואבי אבק עם ווסת כוח נוחים מאוד. באופן כללי, כדאי לבחור בהספק בטווח שבין 300 ל-450 וואט.
מערכת סינון. קודם כל, האוויר הנשאב נכנס לאספן האבק. זה יכול להיות מסוג "שקית" - בצורת שקית בד או נייר - או סוג ציקלוני, שבו הלכלוך נאסף במיכל מיוחד. לשניהם יש חסרונות: יש להחליף שקיות נייר ובד על ידי קנייה חדשות, ומסננים ציקלוניים הופכים את השואב למסורבל ומגבירים את רמת הרעש. בנוסף לאספן האבק, שואבי האבק המודרניים מצוידים במסננים נוספים המנקים ומחטאים את האוויר שיוצא החוצה.
סוגי חרירים. החרירים הנחוצים ביותר הם מברשות לרצפות חלקות ומברשות לשטיחים, וכן פיית חריץ. מברשת הטורבו שימושית מאוד, שבתוכה יש רולר מסתובב - היא מקלה על איסוף שיער ושיער בעלי חיים מהרצפה. בנוסף לפרמטרים אלה, כדאי להעריך את רמת הרעש הנפלטת במהלך הפעולה, את אורך הצינור והכבל, ואת נוכחותו של מחוון למילוי מיכל האבק. כל אפשרות נוספת עולה כסף, אבל היא משתלמת במהלך ההפעלה של יחידה ממש נוחה ואמינה.

שואבי אבק וסוגיהם: הכל על נבכי הבחירה
שואבי אבק וסוגיהם: הכל על נבכי הבחירה
שואבי אבק וסוגיהם: הכל על נבכי הבחירה
שואבי אבק וסוגיהם: הכל על נבכי הבחירה שואבי אבק וסוגיהם: הכל על נבכי הבחירה שואבי אבק וסוגיהם: הכל על נבכי הבחירהHome | Articles

May 21, 2024 15:59:53 +0300 GMT
0.046 sec.

Free Web Hosting