תכונות עיקריות של טלוויזיית LED

ההבדל העיקרי והבסיסי בין טלוויזיית LED לטלוויזיית LCD הוא רק באופן שבו המטריצה מוארת אחורית. מכשירי LCD משתמשים במנורות פלורסנט, בעוד בטלוויזיות LED משתמשות בנורות LED.
טלוויזיית LED מסוגלת להציג צבעים בצורה מדויקת יותר מאשר טלוויזיית LCD. המציאות של התמונה מתגברת, היא הופכת טבעית יותר. גם אפשרויות התצוגה של בהירות וניגודיות השתפרו. מספיק להסתכל על מגוון המכשירים מסוג זה, המוצגים בדפים http://foxmart.ua/led-televizory.html, כדי להבחין בהפחתה משמעותית בעובי המסך. הוסיפו לזה הפחתה של 40% בעלויות האנרגיה, היתרונות של טלוויזיות LED ברורים.
דגמים זמינים עם סוגים שונים של תאורת מסך אחורית: צד ומאחור. הראשון מאופיין בהצבת נוריות לד לאורך ביחס למסך, עקב כך המכשיר הופך לדק במיוחד. בטלוויזיות עם תאורה אחורית, הדיודות מותקנות מאחוריה, שבגללן האור נופל באופן שווה. למכשירים כאלה יש ניגודיות מצוינת, צבע שחור נראה טוב יותר, עם זאת, המסך "משמין".
נעשה שימוש באפשרויות הרכבה שונות עבור טלוויזיות LED: משופע, תמונה או סיבובי. האלכסון של טלוויזיות LED הוא בדרך כלל 16-60 אינץ', כך שלא יהיה קשה לבחור מכשיר לחדר עם כל אזור. כיסוי המסך יכול להיות מט או מבריק. טלוויזיות LED מסוימות כוללות פונקציית תלת מימד, אולם הן עולות בהתאם. איכות התמונה תלויה גם בקצב הרענון. אם זה שווה ל-60, לפעמים התמונה עשויה להיות מטושטשת, מטושטשת. עדיף שהפרמטר הזה יהיה גדול מ-100.
בחיבור הרכישה תבחין מיד באיכות התמונה. זה בסדר גודל גבוה יותר מאשר בטלוויזיות LCD. תאמינו לי, טלוויזיות לד מצדיקות את ההשקעה הכספית, בנוסף לתמונות באיכות גבוהה הן בעלות עיצוב מסוגנן וראויות לקשט כל סלון.

תכונות עיקריות של טלוויזיית LED
תכונות עיקריות של טלוויזיית LED
תכונות עיקריות של טלוויזיית LED
תכונות עיקריות של טלוויזיית LED תכונות עיקריות של טלוויזיית LED תכונות עיקריות של טלוויזיית LEDHome | Articles

June 21, 2024 23:37:52 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting