אייפוד טאץ' מהפכני מודרני

נגני iPod touch תמיד היו פופולריים מאוד בקרב קונים. אפל משחררת מדי שנה דגמים חדשים של מוצרים דומים כדי לתמוך בביקוש המוגבר הזה.
נגן האייפוד טאץ' מבדיל את עצמו משאר הדגמים בנוכחות עיצוב נוח ומידות מתאימות. זה מושלם למטרה שכוללת האזנה למוזיקה. מאפייני העיצוב של נגן ה-ipod touch מבוססים על שילוב מיומן של גוף מוארך, מסך מגע קטן וגלגל מגע. זה היה העיצוב הזה, למרות שחרורו של דגמים חדשים, נשאר ללא שינוי.
אם ניקח בחשבון את מוצרי המדגם החדש של החברה, נוכל לראות שהצורה והעיצוב של נגן ה-ipod touch, האהוב כל כך על כולם, השתנו באופן דרמטי. כעת יכולים הקונים לרכוש דגמים שבהם הצורה תדמה לריבוע, לא יהיה גלגל, שכן הוא הוחלף במסך מגע. במקום העיצוב המוזר שהיה טבוע בנגני ה-ipod touch, כעת ניתן לראות את הסמלים של Ios, שצברו כעת פופולריות רבה.
אם ניקח בחשבון את נגן ה-ipod touch לגבי הפונקציונליות שלו, ניתן לציין שהוא אינו מספק את היכולת להתקין תוכנות נוספות מלבד אלו שכבר זמינות בו. אין גם אפשרות להסיר תוכניות מובנות. כמו כן, הבעלים של דגמים חדשים לא רק יוכלו ליצור סרטונים עם הנגן, אלא גם לצפות בו. אם ניקח בחשבון את הנוכחות בנגן של תכונות נוספות בנוסף למטרה העיקרית שלה, כלומר, האזנה למוזיקה, כדאי לומר שהיא מאפשרת לצפות בתמונות. כמו כן בנגן, ניתן לחשב את המרחק שעבר במהלך שיעורים על הליכון, עקב נוכחות של אפליקציה מיוחדת בשם "כושר".
לנגן יש את היכולת להאזין לתחנות רדיו, אך אין מקליט קול. לנוחות השימוש, ישנו קליפס מיוחד בגב המארז, בעזרתו ניתן לחבר את הנגן לבגדים.

אייפוד טאץ' מהפכני מודרני
אייפוד טאץ' מהפכני מודרני
אייפוד טאץ' מהפכני מודרני
אייפוד טאץ' מהפכני מודרני אייפוד טאץ' מהפכני מודרני אייפוד טאץ' מהפכני מודרניHome | Articles

April 19, 2024 03:03:23 +0300 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting