טמפרטורת המקפיא

לעתים קרובות יש רגעים לא נעימים של הפסקות חשמל בבתים שלנו. לכן נקודה חשובה בפעולת המקפיא היא כמה זמן הוא יכול להחזיק מזון במצב הרצוי ללא שימוש בחשמל. דגמים מסוימים של מקפיאים מצוידים בבידוד תרמי מעולה. לכן, הם יכולים לאחסן מזון עד יום וחצי ללא אספקת חשמל. המקפיא מבית VESTFROST מסוגל לשמור על טמפרטורה קבועה עד חמישים ושתיים שעות. תכונה זו מאפשרת לך לבצע על חשבון מצברים קרים. מצבר הקור הוא לבנית פלסטיק. הם מלאים בנוזל בעל קיבולת חום סגולית גבוהה. בזמן שהמקרר פועל מצטבר בהם קור. ברגע שהחשמל מנותק, הם מגדילים אוטומטית את זמן ההפשרה. למקפיאים יש שני לבנים דומים בערכה שלהם.
המחוון המקסימלי מוצג על ידי מקפיא LIEBHERR (40 שעות). מקפיאים בעלי שלושה וארבעה כוכבים חייבים לשמור על טמפרטורה של -18 מעלות. "קר רצפה" הוא פופולרי. אפשרות זו מניחה נוכחות של מצנן משלה על כל קופסה. ניתן להקפיא מזון בכל הרמות הזמינות, ואין צורך להעביר אותם כל הזמן מקופסה לקופסה.
ייתכן שללוח הבקרה יהיה עיצוב שונה. אבל כל אחד מהם מצויד בבקר טמפרטורה, תצוגה, החלפת מצבים, כמו גם מחוון צבע. הצבע הירוק מציין את מצב העבודה; תהליך ההקפאה המהירה מודיע לצהוב; אם הצבע אדום, זה אומר שדלת המקפיא פתוחה, או שהטמפרטורה בה גבוהה מספיק. מומלץ לבדוק את קריאות המחוונים עם קריאות המדחום מדי שנה.
מצב "E" מציין שהמקפיא בעל חצי עומס ובמקביל נעשה שימוש במצב חיסכון באנרגיה. באשר לצריכת אנרגיה, חלק מהדגמים המצוידים במערכת No frost צורכים הרבה יותר אנרגיה מהמצוין בדרכון. היוצא מן הכלל הוא מקפיאי LIEBHERR, הנחשבים לחסכוניים והיקרים ביותר.

טמפרטורת המקפיא
טמפרטורת המקפיא
טמפרטורת המקפיא
טמפרטורת המקפיא טמפרטורת המקפיא טמפרטורת המקפיאHome | Articles

July 24, 2024 00:55:41 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting