שואבי כביסה הם עוזרים הכרחיים בתחזוקת הבית

אנחנו חושבים שאין צורך לדבר על חשיבות הניקיון בבית. ככל שהרצפות והשטיחים בביתכם נקיים יותר, כך הבית כולו נראה מסודר ויפה יותר. שואב אבק הוא עוזר הכרחי בעניין החשוב ביותר של שמירה על הסדר, אך לא תמיד הדגמים הסטנדרטיים שיש כמעט בכל בית יכולים להצדיק את כל התקוות שתולים בהם. ניקוי הרבה יותר טוב וטוב יותר של הרצפה יכול להיעשות על ידי שואב כביסה, אשר לא רק שואב אבק, אלא יכול להסיר כתמים די מורכבים וערמומיים מחיפויי הרצפה ואפילו השטיחים. עם זאת, לא כולם יודעים איך ועל פי אילו עקרונות יש צורך לבחור שואב אבק כזה. לכן, אספנו מספר טיפים שימושיים ובעלי ערך במאמר אחד.
1. כוח: כמו במכשירים רבים, כוח הוא אחד המדדים העיקריים לפונקציונליות של המכשיר. עבור שואב אבק, ערך ההספק קובע את איכות הניקוי, ככל שהערך גבוה יותר כך הוא טוב יותר. עם זאת, יש ניואנס אחד שאתה צריך לדעת. מבחינים בין עוצמת שאיבה להספק נצרך, אבל לנו חשוב קצב היניקה (הוא מגיע עד 1000 וואט). ניקוי טוב פחות או יותר יספק הספק של 400 וואט. כמו כן, זכור שתכונות נוספות לוקחות קצת כוח. אני גם מבחין בין הספק נומינלי למקסימום. המקסימום נמשך רק את השניות הראשונות של הפעולה, ואז המכשיר פועל במצב נומינלי.
2. בהתאם לאזור הניקוי המתוכנן, בחר את הנפח המתאים של המיכל בו נשפכים מים. צריכת המים הממוצעת לדירת 3 חדרים היא כ-5 ליטר.
3. נקודה חשובה נוספת היא איכות וסוגי המסננים המותקנים. שואבי אבק כביסה משתמשים לעתים קרובות במסנני אקווה. אבל עדיף אם בנוסף לו מסופק מנגנון סינון עדין נוסף.
4. המחיר ייקבע במידה רבה לפי התצורה, כלומר מספר החרירים הבסיסיים והנוספים.
5. אל תשכחו להסתכל על אורך הכבל שמחובר לשקע. זה צריך להיות ארוך מספיק - לפחות 7 מטרים. בדקו גם את אמינות הגלגלים.
6. לא נורא אם היצרנים מספקים הגנה מפני התחממות יתר.
הבחירה במכשיר זה מרמזת על פרטים קטנים רבים שאסור לשכוח כאשר הולכים לחנות.
איך בוחרים שואב אבק ללא שקיות?
שואבי אבק ללא שקיות הם המכשירים הפשוטים במגוון שלהם, שכן אין צורך לרוקן את מיכל האבק לאחר כל שימוש או להחליף שקיות. ניתן לנקות את התא כאשר הוא מלא לחלוטין. הספציפיות של זנים כאלה של קולטי אבק דורשת הספק גבוה, ולכן הכוח צריך להיות הפרמטר העיקרי בבחירת דגם. כמובן שלנפח תא האבק יש תפקיד חשוב לא פחות. גורמים אחרים חשובים אף הם, אך הם ייבחרו יותר לנוחיותכם, אך הם לא ישפיעו כל כך על איכות הניקוי.
איך עובד שואב אבק?
1. אולי שאלה זו אינה מעניינת רבים, אך הידע של היסודות של פעולת המכשיר מאפשר לך לגשת בצורה מוכשרת לבחירת המוצר, מבטיח את הפעולה המוסמכת של הפריט והטיפול בו. באופן עקרוני, פעולת שואב אבק יכולה להיות מיוצגת כתוכנית הבאה:
2. המכשיר שואב אוויר עם אבק, לכלוך ושאר חלקיקים קטנים;
3. יתר על כן, תערובת זו נכנסת לאספן האבק, למיכל מיוחד או למסנן אקווה, שם נשאר החלק העיקרי של האבק;
4. השלב הבא ב"מסע" של אוויר עם אבק הוא המסנן מול המנוע;
5. ביציאת המכשיר חייבת להיות מערכת ניקוי עדינה שאחראית על ניקוי האוויר.

שואבי כביסה הם עוזרים הכרחיים בתחזוקת הבית
שואבי כביסה הם עוזרים הכרחיים בתחזוקת הבית
שואבי כביסה הם עוזרים הכרחיים בתחזוקת הבית
שואבי כביסה הם עוזרים הכרחיים בתחזוקת הבית שואבי כביסה הם עוזרים הכרחיים בתחזוקת הבית שואבי כביסה הם עוזרים הכרחיים בתחזוקת הביתHome | Articles

July 23, 2024 08:13:42 +0300 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting