מכונת קרח למקרר

המצאה אמריקאית טהורה היא יצרנית הקרח. הוא משמש במקררים, שלדגם שלהם יש מיקום זה לצד זה. זוהי מערכת המובנית בדלת המקרר. תפקידו לספק כל הזמן מי שתייה צוננים וקרח. עד ארבעה קילוגרמים של קרח מטוהר נוצרים במקרר ביום. זה יכול להיות קוביות סטנדרטיות או שבבי קרח. אם ניקח בחשבון דגם יקר של מקרר, אז יש לו ציוד בקרה אלקטרוני. בלוח המגע של המקרר Side-by-side, עליך להפעיל את מצב ההפעלה הדרוש לך כרגע. לרוב, אתה יכול לבחור אפשרות אחת מהאפשרויות הזמינות: "קוביית קרח", "פירור קרח" או "מים צוננים".
לפני הכניסה למכונת הקרח, המים עוברים טיהור חובה. לאחר מכן, המים נכנסים לתבנית, שם נוצרות הקוביות. מים קופאים, ושכבה אחר שכבה יוצרים קוביית קרח. אבל אם ליצרן הקרח יש את פונקציית הקרח הכתוש, אז טחנת הקרח שתתקבל תתפורר. כדי שמערכת ייצור קרח זו תעבוד, המקרר חייב להיות מחובר למקור שלו. לשם כך, מתאים צינור נחושת או פלסטיק. ברז צולל לתוך צינור מים. באמצעות מתאמים, אתה צריך לחבר את הצינור. וכדי שהמים יבואו כבר מטוהרים, יש צורך לרכוש מסנן.
בעזרתו יתבצע טיהור מכני וכימי של מים מכל מיני זיהומים מזיקים. לבקבוק המסנן יש מחסנית. יש להחליף אותו פעם בשנה. בדופן האחורית של המקרר יש חריץ בו מחוברת המחסנית הזו. אם ניקח בחשבון את העלות של חיבור זה, אז יחד עם כל העבודה והחומרים זה יעלה בסביבות 140 $. במקביל, יינתן במקום ברז אותו יש לסגור בזמן היעדרות ממושכת.
אם המלצת היצרן מציינת את הדגם של המסנן החלופי המומלץ, אז עדיף לרכוש רק מחסנית זו. לרוב, מותג המסנן ומותג היחידה זהים. באזור של חמישים דולר יש מסנן בקבוק אחד. הוא ישמש שמונה חודשים. מסנן שתי הנורות עולה יותר. מחירו יכול להגיע למאתיים וחמישים דולר. אבל המסנן הזה יחזיק מעמד כפול מהרגיל.

מכונת קרח למקרר
מכונת קרח למקרר
מכונת קרח למקרר
מכונת קרח למקרר מכונת קרח למקרר מכונת קרח למקררHome | Articles

June 13, 2024 17:31:18 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting