טמפרטורת מקרר

הטמפרטורה במקרר קובעת גם כמה זמן האוכל יכול לשמור על טריותו. במהלך רכישת מקרר, כל קונה מניח אילו מוצרים, ולכמה זמן הוא יאחסן שם. אם לאחר רכישת המקרר הוא אינו מצדיק את ההתחייבויות המוטלות עליו, עליך לוודא שהטמפרטורה בפועל מתאימה לזו המצוינת בדרכון המצורף אליו. אם הדרכון למקרר אינו מציין כי היצרן מספק את הטמפרטורה שצוינה, אזי לא ניתן יהיה להוכיח כי המקרר הנרכש אינו עומד בדרישות. אם המקרר עובד, אז אתה צריך לדעת בדיוק אילו טמפרטורות מתאימות לכל אחד מהמצבים המוצעים. לרוב המקררים אין מדחום פנימי. לבקרי טמפרטורה יש חלוקות שונות. זה יכול להיות גם מינימום וגם מקסימום. לכל מקרר יש מיקום אופטימלי משלו לאחסון מזון רגיל. תפקיד זה חייב להיבחר באופן עצמאי. במהלך הפעולה, כל יצרן ממליץ להשתמש במצב ההפעלה הממוצע. ובהתבסס על המשך הפעולה של המקרר, אתה יכול להתאים לרמה הרצויה.
באמצעות צמדים תרמיים ניתן למדוד את הטמפרטורה במקרר. לשם כך נלקחות שלוש נקודות. במהלך הבדיקות יש לסגור הרמטית את המקרר. כל הטמפרטורות שצוינו על ידי היצרן עבור כל אזור הפעלה בודד חייבות להתאים לנתונים המצוינים בדרכון. באמצעות התווית ניתן לברר לגבי הטמפרטורות בהן מאוחסנים מזון קפוא.
אם בבית אין מדחום מיוחד בהישג יד, אז אתה יכול להשתמש במדחום סטנדרטי שמונח במים. למדידת הטמפרטורה במקפיא, ניתן להשתמש במדחום חיצוני. במהלך המדידות, יש למקם את המדחום במרכז הגיאומטרי של החדר. ניתן לבצע מדידות בסוף מחזור הקירור. עבור מדידות מדויקות, יש צורך להשתמש במספר מחזורים. אם אתה צריך מדידות מדויקות יותר, אז אתה צריך להשתמש במדחום אלקטרוני מרוחק.

טמפרטורת מקרר
טמפרטורת מקרר
טמפרטורת מקרר
טמפרטורת מקרר טמפרטורת מקרר טמפרטורת מקררHome | Articles

May 28, 2024 20:33:32 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting