טלוויזיות ה-LED הטובות ביותר של המציאות המודרנית

כאשר מחליפים טלוויזיות מגושמות, מתעוררת הבעיה, באילו מהם עדיף לבחור - טלוויזיות ה-LED הטובות ביותר או הפלזמה? לפני בחירת הדגם עצמו, כדאי להבין את ההבדל בטכנולוגיות הללו, למשל, טלוויזיה קונבנציונלית יוצרת תמונה הודות לצינור קרן שבו אלקטרונים יוצרים תמונה. אבל לקבל תמונה שורה אחר שורה של פיקסלים ב-25 פריימים לשנייה יש מספר בעיות, כמו הבהוב וקרינה. טלוויזיות ה-LED הטובות ביותר עולות על הטלוויזיות הקונבנציונליות מבחינת בהירות, ניגודיות וזווית צפייה, אבל בואו נסתכל תחילה על התכונות של טלוויזיות LCD. תמונה מופיעה בו בפעולת שדה חשמלי על שכבת גבישים, בעוד שהשדה יוצר נקודות של צבעים אדומים, לבן וצהובים. המארחת של טלוויזיה כל כך נפלאה יכולה ליהנות מצפייה בתוכניות האהובות עליה בזמן שיצרנית הלחם panasonic sd 2501 wts מכינה לחם טרי ריחני לכל המשפחה.
התמונות בטלוויזיית LCD בעלות גיאומטריה מצוינת, הן ברורות יותר, אך יש להן זווית צפייה קטנה והתמונה קשה לראות מהצד, והניגודיות שלה נמוכה. למרות שההבהוב נמוך ואין קרינה מסוכנת. פאנל הפלזמה עובד כך - בין הכוסות יש חלל עם גז ועם רשת חשמלית, הזרם הופך את הגז לפלזמה ויוצר את התמונה עצמה עם זוהר היסודות. טלוויזיות פלזמה יכולות לחוות צריבת פאנל ופיקסלים, בעוד שלטלוויזיות LCD יש חסרונות כגון דיכוי גווני ביניים, בעיות רפאים ועיבוד תנועה קשה. אבל עלינו לזכור גם את טלוויזיות ה-LED הטובות ביותר עם לוחות LCD ותאורת LED אחורית, טכנולוגיה זו שונה בתאורה אחורית מאוד של מסכים עם מנורות LED. עיקרון זה בטלוויזיות LED הטובות ביותר מבטל בעיות עם ניגודיות וצבע שחור של לוחות אחרים. כמו כן, טלוויזיית הלד הטובה ביותר היא פחות אינטנסיבית באנרגיה ובעלת מסך LED, שהאלכסון שלו מגיע למספר מטרים. התאורה האחורית של טלוויזיה כזו זמינה בשני סוגים, זוהי התאורה האחורית ובקצוות המסך, מה שנותן את איכות התמונה הטובה ביותר. לטלוויזיית ה-LED הטובה ביותר יש תאורת צד, שנותנת עיצוב יפה יותר וגוף דק מאוד. כאשר קונים טלוויזיה, כדאי לשים לב לא רק למכשיר שלה, אלא גם ליצרן, כמו גם לפעולה הרגילה שלו.

טלוויזיות ה-LED הטובות ביותר של המציאות המודרנית
טלוויזיות ה-LED הטובות ביותר של המציאות המודרנית
טלוויזיות ה-LED הטובות ביותר של המציאות המודרנית
טלוויזיות ה-LED הטובות ביותר של המציאות המודרנית טלוויזיות ה-LED הטובות ביותר של המציאות המודרנית טלוויזיות ה-LED הטובות ביותר של המציאות המודרניתHome | Articles

May 28, 2024 00:10:54 +0300 GMT
0.033 sec.

Free Web Hosting