איך קונים נכון מכונות כביסה נמוכות

בערים מודרניות יש מכונת כביסה כמעט בכל דירה, אבל איך בוחרים את מכונת הכביסה הנכונה?
1. יש צורך לקבוע את מיקום ההתקנה של מכונת הכביסה, למרבה הצער, לא לכולם יש אמבטיה מרווחת, אחרת לא תצטרכו לבחור במכונת כביסה רחבה או צרה, גבוהה או נמוכה. אם אין מספיק מקום בחדר האמבטיה, והבחירה נופלת על המסדרון או המטבח, אז תחילה כדאי לשקול לנקז את המים. צינור גדול במסדרון לא נראה אסתטי. אגב, בחלק מהמכונות יש צינורות ניקוז מים בצד, שיכולים לאפשר להעביר את מכונת הכביסה קרוב לקיר.
2. סוג ההעמסה קשור גם למיקום מכונת הכביסה: אנכי וחזיתי.
היתרונות של מכונת העמסה עליונה הם הרוחב הקטן שלה וחוסר המקום לפתיחת הצוהר. אבל: עלות גבוהה, מבחר קטן. עם זאת, למכונות כביסה קדמיות יש גם את היתרונות שלהן: גובה נמוך (ניתן לבנות מכונות כביסה נמוכות במשטח השיש), תוף מרווח ויכולת להשתמש בו כמדף.
1. שם גדול זה לא העיקר. ככל שמכונת הכביסה יקרה יותר, כך קשה יותר למצוא חלקים לתיקון שלה.
2. רמת הרעש, אחד הגורמים העיקריים. מכונות כביסה יקרות שקטות יותר, אבל אף אחד לא רוצה לשלם יותר מדי, אז קל יותר לסגור את הדלתות באתר ההתקנה של המכונה.
3. נוכחות ייבוש. כמובן, פשתן שמתייבש במכונת הכביסה מחזיק פחות מבגדים שמסתובבים לייבוש. ייבוש במכונה מקל על הגיהוץ, ואין מקום לתליית בגדים.
4. תוכניות. לכל מכונת כביסה יש קבוצת תוכניות משלה המתאימה לסוגי הבד. בנוסף, ניתן לספק פונקציות נוספות ולבחירתן עבור כל אדם.
5. ספין. ישנם שבעה מחלקות יעילות ספין מ-A עד G. הביצועים הטובים ביותר עבור מכונות מדרגות A ו-B, למעשה, הם מאפיין את מהירות הסיבוב של התוף.
6. עוצמת התוף. זה יכול לנוע בין שלושה לשבעה קילוגרמים של תחתונים. ככל שהקיבולת גדולה יותר, כך תצטרכו להפעיל את מכונת הכביסה פחות והיא תחזיק לכם זמן רב יותר, אל תשכחו שמכונה כזו אינה נמוכה וצרה, אלא רחבה ודי גבוהה.
7. לוח בקרה. פאנל נוח, אפילו לא יסתכל על ההוראות. זה אולי מצויד בטיימר, אבל מכונות כאלה יקרות יותר. משטחי המגע נראים נחמדים מאוד.

איך קונים נכון מכונות כביסה נמוכות
איך קונים נכון מכונות כביסה נמוכות
איך קונים נכון מכונות כביסה נמוכות
איך קונים נכון מכונות כביסה נמוכות איך קונים נכון מכונות כביסה נמוכות איך קונים נכון מכונות כביסה נמוכותHome | Articles

May 22, 2024 20:12:21 +0300 GMT
0.006 sec.

Free Web Hosting