קרח עם מים

חברת אלקטרולוקס חושבת כל הזמן על השלמות של הדגמים שלה, כמו גם שהם מביאים כמה שיותר תועלת לבעליהם. הרעיון האחרון של החברה הוא לספק לאדם מי שתייה במצב רציף. תכונה זו רלוונטית במיוחד עבור אלה המתגוררים דרך קבע במטרופולין. הפיתוח האחרון של החברה נוגע ליצירת הזדמנות לספק לאדם לא רק מי שתייה רגילים, אלא גם עם מים מוגזים, כמו גם עם קרח. המקררים של Source ו-Glacier תוכננו כך שיתאימו בצורה מושלמת. ניתן להתקין דגמים אלו בסמיכות ולספק מים וקרח לנזקקים. לשם כך מסופקים תרופות על דלתות המקרר.
התפתחות זו נובעת מכך שלא תמיד נוח לרכוש מי שתייה בבקבוקים בחנות. את המים האלה יש להעביר ולאחסן איפשהו בבית. יש לזרוק בקבוקים ללא הרף, והם יכולים להגדיל משמעותית את שטח האשפה. הדגם החדש של המקרר מסוגל לספק מי שתייה נקיים ישירות מדלת המקרר ובכל זמן נוח. מקרר ה-Source מיועד לספק מי שתייה. E ניתן לשתות ולהשתמש בו לבישול. הוא בריא ואינו מכיל זיהומים המזיקים לבריאות האדם.
מים בדגם זה מסופקים מבחוץ. אם אתה צריך לקבל מי שתייה מינרלים, אתה חייב לשים את המיכל המתאים מתחת למחסן וללחוץ על הכפתור. מלאי המים במקרר הוא 3.6 ליטר. זה יכול להתחדש מהר מאוד. כדי לשפר את הטעם ולהקנות שקיפות, למערכת מובנה מסנן מיוחד. המחוון במקרר יזהיר אותך כאשר יש צורך להחליף את המסנן.
חידוש נוסף של החברה הוא מקרר Glacier. דלת המקרר מצוידת במתקן המספק קרח. טכנולוגיית הייצור מתוכננת בצורה כזו שהדבקה של קוביות קרח אינה נכללת. ביד אחת, אתה יכול לקחת את כמות הקרח הנדרשת. כדי שמאגרי הקרח לא ייגמרו, אין צורך להוסיף מים למאגר. המקרר עושה הכל באופן אוטומטי. למקרר יש תפקיד ספציפי. ברגע שהלילה יורד, הוא אוטומטית מתחיל לעבוד ברעש מופחת. יש מנעול ילדים, כמו גם טכנולוגיה ללא פרוסט.

קרח עם מים
קרח עם מים
קרח עם מים
קרח עם מים קרח עם מים קרח עם מיםHome | Articles

July 15, 2024 11:07:05 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting