מדחס קירור ומחדר מקרר

אם אנחנו מדברים על רכישת מקרר בינוני או גדול, אז הם מיד חושבים על מספר המדחסים שבו. לגבי המקרר הקטן, מדחס אחד עושה עבודה מצוינת עם כל העבודה המוטלת עליו. נוכחותם של שני מדחסים במקרר פירושה שהמקרר מצויד בשתי מערכות קירור עצמאיות. אחת מהמערכות הללו מיועדת לתפעול המקרר, והשנייה למקפיא. עומס העבודה כולו מתחלק על פני שתי מערכות. למקרר שני מדחסים יש מספר יתרונות:
1. למקרר זה חיי שירות ארוכים יותר. הסיבה לכך היא שהקומפרסורים פועלים רק עבור המצלמות להן הם מיועדים, וברגע בו יש צורך בכך.
2. ביצועי הקירור של מקרר עם שני מדחסים גבוהים בהרבה.
3. בקרה כפולה קלה יותר. המשתמש יכול לווסת באופן עצמאי את הטמפרטורה בחדרים שונים. ניתן גם להפעיל כל אחת מהמצלמות בנפרד. אבל יש כאלה מקררים עם מדחס בודד, המאפשרים גם להתאים את הטמפרטורה בחדרים שונים.
יש דעה כי מקרר המצויד בשני מדחסים הוא הרבה יותר אמין מאשר מדחס בודד. אבל האמירה הזו אינה נכונה. במקום זאת, המקרר בעל האיכות הטובה ביותר יעבוד בצורה אמינה יותר. אותה אמירה חלה על הרעש וצריכת החשמל של המקרר. המקרר מצויד בקירור. בשלב זה, יש צורך לשים לב גם במהלך בחירת הדגם המתאים. מקררים של ייצור מודרני כוללים שני סוגים של קירור. חומר הקירור הנפוץ ביותר הוא R134a. אבל יש גם שימוש בקירור R600a. שני סוגי קירור אלו אינם מכילים כלור.
וכלור, כידוע, הוא אחד האויבים הגרועים ביותר של האוזון. לא ניתן להחליף את נוזל הקירור. אם, למשל, המקרר תוכנן למילוי בקרר R600a, אזי ניתן להשתמש רק בסוג זה של קירור. אם נשווה את כל סוגי הקירור הזמינים עבור המקרר, נוכל להבחין ב-R600a. לסוג זה יש הרבה יתרונות. זה גם יספק צריכת אנרגיה חסכונית יותר עבור המקרר.

מדחס קירור ומחדר מקרר
מדחס קירור ומחדר מקרר
מדחס קירור ומחדר מקרר
מדחס קירור ומחדר מקרר מדחס קירור ומחדר מקרר מדחס קירור ומחדר מקררHome | Articles

May 21, 2024 17:37:44 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting