שימוש במקרר במרפסת

אנשים רבים המתגוררים בגבולות העיר חושבים על זה כל הזמן. האם ניתן להפעיל מכשירי חשמל ביתיים במקומות לא סטנדרטיים ומותאמים. אבל גננים רבים שואלים את השאלה הזו היום. אנשים רבים היו רוצים להבהיר את האפשרות להפעיל מקררים ומכשירי קירור במקומות שאינם מחוממים. זה יכול להיות מרפסת, מרפסת, אכסדרה מזוגגת ומקומות לא מחוממים אחרים. כמה צרכנים, כשהם מתייחסים לנושא זה, משווים אותו מיד לתנאי אזור האקלים, שנקבעים בתנאי ההפעלה של המקרר. אבל אלה לא פעולות נכונות לגמרי. אם אתה שם לב למחלקת האקלים, זה מציין את הטמפרטורות המקסימליות של האוויר המקיף את מכשיר הקירור. אבל התנאי העיקרי להפעלת מכשיר קירור הוא יצירת בטיחות אש וחשמל.
ניתן להפעיל את BHP בתנאים רגילים וקרים בינוניים. המכשיר יכול לעבוד גם בתנאים סובטרופיים לחים. באתרי התקנת מקררים יכולה להיות טמפרטורה של 16 עד 32 מעלות. יצרנים שונים עשויים להגדיר טמפרטורות הפעלה שונות. למשל, מקררים לא גדולים של המותג סרטוב ניתנים להפעלה בטמפרטורה של 10 מעלות. BHT, השייכים למעמד האקלימי והטרופי הכללי, צריך להיות בעל טמפרטורת פעולה של 18-43 מעלות.
אם ניקח בחשבון את הנושא הראשוני, אז זה תלוי, קודם כל, ביצירת תנאי אש בטוחים. המקררים הנפוצים ביותר מיועדים להתקנה במטבח. במקרה שהמכשיר ממוקם בחוץ, הוא עלול להיחשף למשקעים אטמוספריים. כתוצאה מפעולתם תינזק הציור המכוסה ב-BHP.
קורוזיה מוקדמת תהרוס את ארון המקרר. הבידוד החשמלי עלול להינזק עקב לחות גבוהה. כתוצאה מכך עלולה להיווצר שריפה. אם המקרר צריך להיות מותקן במרפסת או אכסדרה. אז אתה צריך לקרוא את ההוראות המצורפות מראש. עדיף לקבל המלצה חיובית ממומחה מתאים. לאחר שקיבל אישור להתקנת מקרר במרפסת, כל אחד יכול להגן על עצמו ועל יקיריו מפני אירוע טרגי בלתי צפוי.

שימוש במקרר במרפסת
שימוש במקרר במרפסת
שימוש במקרר במרפסת
שימוש במקרר במרפסת שימוש במקרר במרפסת שימוש במקרר במרפסתHome | Articles

May 24, 2024 04:52:08 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting