ציוד פונקציונלי של המקרר

שימושי מאוד כאשר יש במקרר אזעקה. זה יכול להיות גם אור וגם קול. בין כל סוגי האזעקות ראויה לתשומת לב מיוחדת האזעקה הניתנת ברגע בו מוגברת הטמפרטורה במקפיא. אם הוא מגיע ל-11 מעלות, אז יבוא אות שיכריז על כך. למקררים יש גם אות שמודיע לך על דלת פתוחה. זה יכול להיות מקרר, או זה יכול להיות מקפיא. מקררים הנשלטים אלקטרונית יאותתו על דלת פתוחה במקרר לאחר חמש דקות, ובמקפיא לאחר דקה. נוח גם להציג את הטמפרטורה, שנמצאת בחלק הפנימי של המקרר. דגמים מסוימים של מקררים מצוידים עם חיווי LED. אבל יש מקררים כאלה שיש להם תצוגה דיגיטלית שעליה מוצג כל המידע.
עבור מקרר, פונקציה כזו כמו אחסון מזון בזמן כיבוי החשמל היא חשובה מאוד. זמן האחסון המצוין למזון מציין את משך הזמן שניתן לשמור מזון בתוך המקרר בטמפרטורה הנכונה. במידת האפשר, עדיף לרכוש מקרר בעל חיי מדף ארוכים של מזון.
לכל מקרר יש יכולת הקפאה משלו. מחוון זה נמדד בקילוגרמים, ומראה את מספרם, אותו הוא יכול להקפיא תוך 24 שעות. למקרר יש גם סימון כוכבית. כוכבית אחת פירושה שהטמפרטורה בתא נשמרת רק עד -6. מחוון זה מתאים רק למציאת מוצרים קצרים. נוכחותם של שני פתיתי שלג פירושה שטמפרטורת החדר היא -12 מעלות. לזמן קצר תוכלו לאחסן כאן את כל המזון הדרוש.
מקררים המסומנים בשלושה כוכבים מציינים טמפרטורה מינימלית של -18 מעלות. זה יספיק לאחסון מזון לאורך זמן. כאן אפשר גם להקפיא כמות קטנה מהם. ארבעה כוכבים מציינים טמפרטורה של -24 מעלות. כאן ניתן לאחסן מזון לאורך זמן, כמו גם להקפיא כמות גדולה של מזון.

ציוד פונקציונלי של המקרר
ציוד פונקציונלי של המקרר
ציוד פונקציונלי של המקרר
ציוד פונקציונלי של המקרר ציוד פונקציונלי של המקרר ציוד פונקציונלי של המקררHome | Articles

May 24, 2024 22:41:29 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting