איך בוחרים מכונת כביסה-מייבש

כמו כל מכשיר ביתי, מוצרים עם פונקציית ייבוש מאושרים על פי מספר אינדיקטורים: איכות הכביסה, הטוויה, הייבוש ויעילות אנרגטית. על פי שלושת הפרמטרים הראשונים, רוב המכשירים המשולבים המודרניים שייכים לדרג הגבוה ביותר A. פחות נפוצים הם דגמים עם כיתות כביסה, ספינינג או ייבוש B או C.
בעצם, מדובר במוצרים של פלח המחירים התקציביים.
המצב שונה במקצת עם צריכת האנרגיה של מייבשי כביסה. כדי לייבש דברים בצורה איכותית, נדרשת כמות גדולה של חשמל, מה שלא תמיד ניתן להוזיל עלויות. לכן, צריכת האנרגיה של מכשירים רבים מסוג זה היא כ-0.19-0.23 קוט"ש/ק"ג ומתאימה לדרגה B.
ישנם מכשירים בשוק שצורכים יותר חשמל. במונחים של צריכת אנרגיה, הם מסווגים כמחלקה C הנמוכה ביותר.
ורק הדגמים המתקדמים ביותר מאופיינים בצריכת אנרגיה נמוכה, המקבילה לכיתה A (0.17-0.19 קילוואט / ק"ג).
תפעול מכונת כביסה
לפעמים, כביסה יכולה להיות לחה, יבשה או מקומטת לאחר כביסה וייבוש, מה שנשחק במהירות. זה קורה מסיבות שונות: או שהמכשירים הביתיים אינם תקינים וצריך לקחת אותם למרכז שירות, או, מה שקורה לרוב, מצב ההפעלה של המכשיר נבחר בצורה שגויה.
אתה יכול להימנע מצרות אלה אם אתה פועל לפי כללים פשוטים מקובלים.
תמיד יש לבחור תוכניות כביסה, סחיטה וייבוש בהתאם לסוג הבד של הבגדים. לעולם אל תטען יותר דברים מהמצוין בתיעוד הנלווה. לייבוש בדי כותנה או פשתן עבים, רצוי להשתמש באוויר חם, אך עדיף לשפוך אוויר קריר על דברים דקים.
לפני אריזת חפצים יש לוודא שהם מתאימים לכביסה וייבוש במכונה. כל המידע הדרוש בדרך כלל מצוין על התוויות לתחתונים. אז, באוויר הפתוח, אתה צריך לתלות מוצרים עם הרבה אביזרי מתכת, עץ או פלסטיק, במיוחד דברים עדינים (וילונות סינתטיים, צמר, משי, גרבי ניילון). ייבוש במכונה אינו מומלץ לפריטים עם רפידות קצף, פריטים נפחיים כגון ז'קטים חמים, כיסויי מיטה, שקי שינה, שמיכות פוך.

איך בוחרים מכונת כביסה-מייבש
איך בוחרים מכונת כביסה-מייבש
איך בוחרים מכונת כביסה-מייבש
איך בוחרים מכונת כביסה-מייבש איך בוחרים מכונת כביסה-מייבש איך בוחרים מכונת כביסה-מייבשHome | Articles

May 26, 2024 20:32:54 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting