טלפונים מהפכניים ובלעדיים של אפל אייפון

ה-Apple iPhone 4S המיוחל שבר שיאים במספר מכירות הטלפונים. תוך יום אחד בלבד, האייפון הזה נקנה על ידי מיליון אנשים. שלושה ימים לאחר שחרורו של Apple iPhone 4S, ארבעה מיליון אנשים הפכו לבעליו.
הטלפון הזה עלה על קודמיו לא רק במספר המכירות, אלא גם במאפיינים הטכניים העיקריים. ה-Apple iPhone 4S חזק יותר מאלה שהגיעו לפניו. לטלפון החדש יש מצלמה משופרת והכי חשוב, יש עוזרת אישית בשם Siri.
מבחינת רכיבים, אין הבדל בין ה-Apple iPhone 4S ל-Apple iPhone 4. הוסיפו רק שלושה גרם משקל. כמה בעלי טלפונים מתבדחים ששלושת הגרמים האלה שייכים לנשמה של סירי, מה שלא מותיר אף אחד אדיש. נוכחותו של עוזר היא הסיבה לפופולריות של האייפון הזה. ל-Siri פונקציית זיהוי קולי מעולה, והיא יכולה גם לשתף מידע שימושי עבור הבעלים של ה-Apple iPhone 4S.
הדגם החדש משתמש בטכנולוגיה העדכנית ביותר המאפשרת לקבל ולשלוח נתונים באמצעות אנטנות שונות. Apple iPhone 4S מוסיף תמיכה עבור Bluetooth 4.0.
ראויה לציון המצלמה ב-Apple iPhone 4S. מיקום המצלמה לאייפון הוא מסורתי, בפאנל האחורי. מצלמת 8 מגה פיקסל עם פלאש LED. המצלמה החזקה הזו יכולה להתחרות עם מצלמות טובות מבחינת איכות התמונה. זה נעשה באמצעות מטריצה של סוני, שיש לה תאורה אחורית. יחס הצמצם הגיע ל-2.4 עקב נוכחותן של חמש עדשות בעיצוב המצלמה. התמונות ברורות ומוארות הן באור שמש מסנוור עז והן באור נמוך. עורך התמונות המובנה יעזור לכם להיפטר מאפקט העיניים האדומות או פשוט לתקן את התמונה תוך שניות.
לגבי וידאו, המצלמה מסוגלת להקליט 30 פריימים בשנייה, הארכה: 1920x1080 פיקסלים. עבור ארכיוני וידאו גלובליים של קליפים, הצב את השרתים שלך במרכז נתונים במוסקבה. וידאו באיכות גבוהה מושגת על ידי ייצוב תמונה. לכן, צילום עם האייפון 4S יהיה תענוג לאוהבי וידאו.
רבות מהביקורות השנויות ביותר במחלוקת נוגעות להצגת העוזר של סירי. עוזר קולי זה מסוגל לנהל שיחה ארוכה, הוא יכול לבצע משימות שונות, לשתף מידע. אבל סירי פועלת רק כשיש לך חיבור לאינטרנט. האייפון 4S עדיין בגרסת בטא, כך שעדיין יש כמה אי נוחות. לדוגמה, ללא Siri, השליטה הקולית לא עובדת. אם אין אינטרנט, יש לכבות את Siri, ואז שליטה קולית תתאפשר.

טלפונים מהפכניים ובלעדיים של אפל אייפון
טלפונים מהפכניים ובלעדיים של אפל אייפון
טלפונים מהפכניים ובלעדיים של אפל אייפון
טלפונים מהפכניים ובלעדיים של אפל אייפון טלפונים מהפכניים ובלעדיים של אפל אייפון טלפונים מהפכניים ובלעדיים של אפל אייפוןHome | Articles

April 22, 2024 21:29:46 +0300 GMT
0.008 sec.

Free Web Hosting