קיבולת מקרר

בבחירת מקרר, יש לזכור שמידותיו חייבות להיות קשורות קשר בל יינתק עם נפח. כל אחד מהאינדיקטורים הללו חשוב מאוד בבחירת מקרר. יש לשקול את שני האינדיקטורים הללו בו זמנית. במקרה שאין הרבה מקום בחלל המוצע, אזי הבחירה תעסוק במקרר קטן. אבל זה כרוך בעובדה שכל המוצרים שאתה רוצה להתאים אליו פשוט לא יתאים. אם אתה רוצה לקנות מקרר גדול, אז פשוט אין לך מספיק מקום במטבח למיקומו. לכן יש לקחת בחשבון את הנפח והמידות בו זמנית בבחירת המקרר. לרוב, בבחירת מקרר, הבחירה נעשית על היחס בין נפח המקפיא לנפח המקרר עצמו. כאן אתה צריך להיות מונחה רק על ידי הרצונות שלך. אם אתה כל הזמן רוכש מוצרים לאחסון במקפיא, אז אתה צריך לבחור את החדר המתאים ולבחור. אבל, כפי שמראה הסטטיסטיקה, לאחרונה מספר הולך וגדל של צרכנים המעדיפים הצטברות של מזון קפוא, רוכשים מקפיאים בנפרד מהמקרר.
אותם אינדיקטורים חלים על בחירת המקרר. אם יש לך הרגל לרכוש מזון בכמויות גדולות לאחסון, אז אתה צריך לשקול אפשרות המציעה קיבולת מקרר גדולה. אבל אם בחרתם בעד מקרר כלשהו, ואבוי, זה לא מתאים לנפחים אליהם אתם רגילים, אז לצערנו לא ניתן יהיה להגדיל את המקרר. כאשר בוחנים את תיאור הדגמים, לעתים קרובות נתקלים באינדיקטורים כמו "נפח כולל של המקרר" ו"נפח שימושי". הנפח הכולל של המקרר כולל את החלל שאינו כולל נוכחות של מדפים.
באשר לנפח השימושי, זה תמיד פחות נפוץ בגלל העובדה שיש מדפים להנחת מוצרים. לכן, בבחירת מקרר, יש צורך להסתמך רק על הנפח השמיש. אם זה לא צוין על ידי היצרן, אז, כדי לברר, יש צורך להפחית 15% מהנפח הכולל. יחד עם היחס, אסור לשכוח את מיקום המקרר והמקפיא. המיקום הנוח ביותר הוא כאשר המקפיא ממוקם בתחתיתו. זאת בשל העובדה שהמקפיא בחיי היומיום משמש בתדירות נמוכה בהרבה מהמקרר, והוא כל הזמן מלפנים. אין צורך להתכופף.

קיבולת מקרר
קיבולת מקרר
קיבולת מקרר
קיבולת מקרר קיבולת מקרר קיבולת מקררHome | Articles

March 1, 2024 06:07:21 +0200 GMT
0.008 sec.

Free Web Hosting