קיר מקרר חלק

אם ניקח בחשבון מקררים אמריקאים זה לצד זה, אז עדיף להתקין אותם מובנה. בהיכרות עם מקררים אירופאים, ניתן לראות שמחליף החום שלהם ממוקם על הקיר האחורי. בגלל זה, לא ניתן לדחוף מקרר כזה קרוב לקיר. כאן נדרש לציית בקפדנות להוראות המומלצות על ידי היצרן. לרוב, מרחק זה מהקיר למקרר צריך להתאים למרחק של 5-8 ס"מ. הטכניקה, מתוצרת ארה"ב, מניחה קיר חלק לחלוטין. מחליף החום בציוד המיוצר ממוקם בחלק התחתון, על ה"סוליה". כתוצאה מסידור זה, ניתן להעביר את המכשירים קרוב לקיר, וכן להיות מובנים ברהיט. לא ניתן להשיג הסדר כזה עם ציוד סטנדרטי, שאינו מספק קרבה.
התחזוקה של מקררים כאלה כיום היא פשוטה באופן מפתיע. אבל לא כל כך מזמן, לפני שלוש שנים, היה צריך לתחזק ציוד כזה. היה צורך להסיר את כל האבק ממחליף החום פעם בשלושה חודשים. טכנולוגיות מודרניות מספקות איסוף אבק מינימלי. לאור זאת, תחזוקה של המקרר היא מינימלית. אבל אם רצפות מחוממות משמשות בחדר, אז יש צורך לנטוש מקרר כזה, שבו מחליף החום ממוקם בתחתית. חיי העבודה של המדחס במקרה זה יצטמצמו. וצריכת האנרגיה של המקרר תגדל.
למקרר זה לצד זה יש חיי שירות ארוכים למדי. כפי שמראות העובדות והיצרנים מציעים, הוא מסוגל לעבוד כראוי עד 10-15 שנים. מסכים שמעט מקררים קונבנציונליים מסוגלים לשרת כראוי לאורך זמן. המקרר זה לצד זה מיועד כמובן למי שמעדיף שימוש אינטנסיבי יותר בטכניקה זו.
מקרר זה מסוגל לעבוד בעומס מלא בתנאי טמפרטורה גבוהים. טמפרטורת האוויר יכולה להגיע ל-40 מעלות, והמקרר לא ירגיש את העומס הזה. אבל, בכל מקרה, האיכות החשובה ביותר של המקרר הזה היא שהעיצוב, כמו גם התפעול ללא בעיות, חושבים לפרטים הקטנים ביותר.

קיר מקרר חלק
קיר מקרר חלק
קיר מקרר חלק
קיר מקרר חלק קיר מקרר חלק קיר מקרר חלקHome | Articles

May 22, 2024 20:51:37 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting