ציוד ליישום פרויקטי DVB-T

מכיוון שכל התקנים של משפחת ה-DVB מבוססים על תקן הדחיסה הדיגיטלית MPEG-2, על מנת לארגן שידור ב-DVB-T, נדרשת אותה סט ציוד כמו לארגון שידור דיגיטלי לווייני. קודם כל, מדובר במקודדי וידאו/אודיו של MPEG-2 DVB, אנקפסולרי IP/DVB ומרבבים. רק מאפננים שונים, שכן כל אחד מתקני ה-DVB (-S, -C, -T) שונה בדיוק בסוג המודולציה שלו, מכיוון כל אחד מהם מיועד לשידור אופטימלי על פני מדיה פיזית שונה (כבלים, קישורי לווין, שידור).
כדוגמה לבניית מרכז שידור בתקן DVB-T, נוכל לשקול את הרכב ועקרון הפעולה של אזור הבדיקה לשידורי DVB-T, אשר נוצר במוסקבה על בסיס מרכז השידור OKTOD עם הפעילים השתתפות של SYRUS SYSTEMS, שסיפקה והתקינה את כל הציוד ליצירת ערוצים MPEG-2 DVB.
הציוד שמסופק על ידי SYRUS SYSTEMS כולל: מקודדי וידאו CODICO E-1000 מקצועיים, מקודדי שמע CODICO E-1000 Audio, מרבבי CODICO RTM-3800, אנקפסולטור IP DVB CODICO IGW-600, שרת מדיה, מקלטי מנויי DVB-T בקרה וניטור. מערכת, מערכת המסירה הדיגיטלית של FAZZT מובטחת תוכנית מסירת נתונים. חבילת תוכניות דיגיטליות נוצרת בתחנת השידור המרכזית ומשודרת בתקן DVB-T בתדר של אחד מערוצי הטלוויזיה באוויר (ערוץ 34, 578 מגה-הרץ). מקלטי מנויים מקבלים אות מהאוויר, מפענחים אותו ומוציאים וידאו וסאונד לטלוויזיה. ניתן להוציא תוכניות רדיו מהמקלט למגבר שמע להאזנה. במקביל לתוכניות טלוויזיה ו-RV בחבילה, נתוני תעבורת IP מועברים דרך ערוץ נפרד. במקביל, מאורגנות גם העברת נתונים חד-כיוונית ללא ערוץ הפוך, וגם גישה לאינטרנט לפי סכמה א-סימטרית עם בקשה דרך חיבור בחיוג.
המערכת שנוצרה מאפשרת ארגון שידור בחבילה אחת, בתדר נושא אחד, עד 4 תוכניות טלוויזיה, 8 תוכניות רדיו וערוץ שידור נתונים. הקליטה מתבצעת באנטנות טלוויזיה קונבנציונליות.

ציוד ליישום פרויקטי DVB-T
ציוד ליישום פרויקטי DVB-T
ציוד ליישום פרויקטי DVB-T
ציוד ליישום פרויקטי DVB-T ציוד ליישום פרויקטי DVB-T ציוד ליישום פרויקטי DVB-THome | Articles

May 22, 2024 21:41:10 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting