סדרת Daewoo DWD-UD121X עם פונקציית ייבוש כביסה

לקונים רבים של מכשירי חשמל ביתיים יש דירות קטנות, ולעתים קרובות צצה הבעיה של מקום לייבוש בגדים מכובסים. בעיה זו חריפה במיוחד כאשר מופיעים תינוקות במשפחה. כמה ווסטים וחיתולים צריך לכבס ולייבש מדי יום, כל אמא יודעת. לכן, על מנת לזרז את תהליך הייבוש, משפחות צעירות ישמחו לרכוש מכונת כביסה ומייבש כביסה.
אבל שוב, הכל תלוי בבעיה - היכן למקם אותה? נברשות הלוגן לבית אינן יוצרות בעיות כאלה. חוסר המקום בחדר משפיע רק על מכשירי חשמל ביתיים בקנה מידה גדול.
סדרת Daewoo DWD-UD121X היא מכונת כביסה ומייבש 2 ב-1. בגודלו, כמובן, הוא גדול מהרגיל (63x79x97), אבל מבחינת "נפש" הוא עולה על כל הציפיות.
תוכניות הכביסה מגוונות: כביסה רגילה, כביסה בקיטור, כביסה עם חיטוי, כביסה של פשתן לבן, פשתן מלוכלך מאוד, נעלי ספורט. בקר טמפרטורה, עוצמת קיטור, מצב שטיפה (מ-1 עד 5), הוספת מים.
שלא כמו ציוד דומה, מכונת הטווייה יכולה לייצר 1200 סיבובים לדקה. ישנם מספר מצבי ייבוש: ייבוש עדין, גיהוץ קל, ייבוש חזק או ייבוש לפי זמן (מ-1 עד 3 שעות)
ביצועי המכונה גבוהים מאוד. הוא מסוגל לייבש 7 ק"ג כביסה, ולכבס 12 ק"ג. כלכלה במיטבה. המכונה עצמה בוחרת כמה מים לשפוך כדי לשטוף את כמות הכביסה שהוכנסה לתוכה. הוא עובד בשקט מאוד, וכאשר דלת חדר האמבטיה סגורה, הוא אינו נשמע כלל.
אם יש ילדים במשפחה, אז פונקציית נעילת ההורים תהיה שימושית. הילד לא יוכל עוד לשנות את התוכנית שבחרה וקבעה האם מתוך סקרנות.
והאחרון. הממדים הגדולים של המכונה, למשל, יכולים לשמש כשידת החתלה או מעמד לאביזרים ואביזרים לאמבטיה.

סדרת Daewoo DWD-UD121X עם פונקציית ייבוש כביסה
סדרת Daewoo DWD-UD121X עם פונקציית ייבוש כביסה
סדרת Daewoo DWD-UD121X עם פונקציית ייבוש כביסה
סדרת Daewoo DWD-UD121X עם פונקציית ייבוש כביסה סדרת Daewoo DWD-UD121X עם פונקציית ייבוש כביסה סדרת Daewoo DWD-UD121X עם פונקציית ייבוש כביסהHome | Articles

July 16, 2024 11:36:32 +0300 GMT
0.031 sec.

Free Web Hosting