אילו יתרונות יש למכונת הכביסה האוטומטית ויאטקה

מכונת הכביסה האוטומטית ויאטקה מופעלת על ידי רשתות אספקת מים קרים וחמים, היא מיועדת לכביסה אוטומטית, לשטיפה וסחיטה של כל המוצרים מסוגי בדים שונים. למכונת הכביסה יש טעינה קדמית של הפשתן השטוף. ייצור של שלושה שינויים של מכונות VYATKA-AUTOMAT צפוי:
• עם 12 תוכניות עבודה: 6 עבור בדים עבים ו-6 עבור דקים;
• עם 14 תוכניות עבודה: 7 עבור בדים עבים ו-7 עבור אלה קלים;
• עם 16 תוכניות מפעל: 8 עבור בדים עבים ו-8 עבור בדים דקים וכותנה.
מכונת הכביסה האוטומטית Vyatka מספקת בחירה מיידית של מצב הכביסה עם סט של התוכנית הדרושה באמצעות חומרי ניקוי סינתטיים (אבקות אוטומטיות של LOTOS, ERA למכונות אוטומטיות וכו').
התוכניות נקבעות על ידי כפתור הבקרה וכפתורי לחיצה מיוחדים הממוקמים בפאנל הקדמי של המכונה. Vyatka מוגן מפני הצפת המים שנאספו. המכונה מצוידת במסנן הידראולי, המבטיח עיכוב של גופים זרים גדולים. חיבור הכיסוי של מסנן זה עם גוף המכונה אטום הרמטית ועמיד בלחץ עצום של 9.4 kPa.
בעיצוב המכונה יש ניקוז מוחלט של הנוזל ממיכל סטירן: שאריות המים המותרות במערכת ההידראולית היא כ-500 מ"ל.
כל תהליכי הכביסה, השטיפה, ספינינג המוצרים וויסות התוכניות והטמפרטורה של תמיסות הכביסה מתבצעים באופן אוטומטי לחלוטין. העמסת כביסה וחומרי ניקוי, הגדרת התוכנית, הפעלת המכונה ופריקת כביסה נקייה לאחר הכביסה נעשים באופן ידני בלבד.
גוף המכונה עשוי מפלדה איכותית ומורכב מרכיבים מוטבעים, המחוברים ביניהם בריתוך לייזר. החלק העליון של המארז סגור עם מכסה, אשר מהודק עם ברגים. גוף המכונה צבוע בלבן. בתוך המארז יש מיכל עם מנוע חשמלי להנעת תוף. הטנק תלוי על שני קפיצים גליליים גדולים, הם מחוברים לעצירות של גוף המיסב הראשי. חימום ובקרת טמפרטורה של תמיסת הכביסה מתבצעים באמצעות תנור חימום חשמלי וחיישני טמפרטורה-ממסרים.

אילו יתרונות יש למכונת הכביסה האוטומטית ויאטקה
אילו יתרונות יש למכונת הכביסה האוטומטית ויאטקה
אילו יתרונות יש למכונת הכביסה האוטומטית ויאטקה
אילו יתרונות יש למכונת הכביסה האוטומטית ויאטקה אילו יתרונות יש למכונת הכביסה האוטומטית ויאטקה אילו יתרונות יש למכונת הכביסה האוטומטית ויאטקהHome | Articles

April 19, 2024 02:47:48 +0300 GMT
0.009 sec.

Free Web Hosting