מקררים עם שני מדחסים לעזרה לעקרת בית טובה

היתרון העיקרי של מקררים עם שני מדחסים הוא היעילות המוגברת שלהם בהשוואה לדגמי מדחס בודד. מקררים דו מדחסים ומקררים חד מדחסים באותו גודל שונים באופן משמעותי בכמות החשמל הנצרכת. מכשירי שני מדחסים משתמשים בו הרבה פחות. אם מחשבים את ההבדל בצריכת החשמל לאורך כל חיי המקרר, אז הכמות תהיה משמעותית מאוד. רלוונטיים במיוחד הם מקררים עם שני מדחסים למדינות אירופה, שכן עלות החשמל שלהם גבוהה למדי. ככל הנראה, זו הסיבה שדגמי שני מדחסים של מקררים מיוצרים לרוב באירופה.
למכשירי שני מדחסים יש בקרת טמפרטורה עצמאית בכל תא. אם הטמפרטורה עולה באחד החדרים, מתחיל לעבוד בו מדחס חסכוני בהספק נמוך, שנכבה מיד לאחר הגעה לטמפרטורה האופטימלית בתא. מערכת בקרה זו מספקת חיסכון משמעותי באנרגיה במקררים עם שני מדחסים. למכשיר בעל מדחס יחיד, שלא כמו מדחס דו-מדחס, אין בקרת טמפרטורה נפרדת. המדחס העוצמתי היחיד שלו עתיר אנרגיה במצב דומה מייצר קירור נוסף ומיותר במקפיא, תוך צורך באנרגיה עודפת.
למקרר עם שני מדחסים יש מצב הקפאה-על מלא במקפיא ויכולת כיבוי זמני של אחד החדרים, מה שגם חוסך באנרגיה. בנוסף, שני מדחסים קטנים הרבה יותר שקטים ממדחס אחד גדול, מה שאומר שמקררים עם שני מדחסים עושים הרבה פחות רעש במהלך הפעולה.
למקררים עם מדחס בודד אין את היתרונות הנ"ל של מקררים עם שני מדחסים, אך מפצים על עובדה זו בעלות נמוכה יותר. כמו כן, לדגמים חדשים של התקני מדחס בודד יש שסתום סולנואיד מיוחד השולט על זרימת נוזל הקירור המסתובבת ביחידה. זה מאפשר לקרר את החדרים בנפרד, גם חוסך באנרגיה.

מקררים עם שני מדחסים לעזרה לעקרת בית טובה
מקררים עם שני מדחסים לעזרה לעקרת בית טובה
מקררים עם שני מדחסים לעזרה לעקרת בית טובה
מקררים עם שני מדחסים לעזרה לעקרת בית טובה מקררים עם שני מדחסים לעזרה לעקרת בית טובה מקררים עם שני מדחסים לעזרה לעקרת בית טובהHome | Articles

July 19, 2024 15:09:10 +0300 GMT
0.005 sec.

Free Web Hosting