מקררי ג'קוזי

מקרר Whirlpool מיועד לשימוש במערכת Total No Frost. הנוכחות של מערכת כזו תורמת לאוורור. הפשרה לא יכולה להתבצע עקב הירידה ברמת הלחות הניתנת במקרר. לכן לא נוצר קרח במקרר בזמן הפעולה. על מנת שהטמפרטורה בכל מקומות המקרר תהיה אחידה ואופטימלית, מסופקת מערכת Multiflow. ניתן גם לאחסן מזון כמו דגים ובשר בתא המקרר. יחד עם זאת, הם ישמרו על טריותם לאורך זמן. תא זה מסופק עם טמפרטורה נמוכה יותר, וגם יש לו לחות נמוכה יותר. ניתן לכוון את הלחות בתא המקרר בצורה אופטימלית לאחסון פירות וירקות כאחד. לאחסון עשבי תיבול טריים מסופקת בקרת לחות אוטומטית.
למקרר מדף נוסף של Space Plus. אפשר לדחות אותו. במקרה זה, מיד יהיה מספיק מקום לאחסון חמישה בקבוקים. אם אתה צריך ליצור יותר מקום למוצרים, בדרך כלל ניתן להעלות אותו. לגבי כל שאר המדפים במקרר Whirlpool, ניתן להתאים אותם לפי הצורך. לפירות וירקות במקרר מסופק מדף בו המחיצה מתכווננת. נפח הקופסה הזו הוא 32 ליטר. המפריד החלקלק במגירה זו יעזור לך להתאים את החלל לפירות שונים ומזונות עדינים.
למקררי Whirlpool 2 דלתות יש מערכת קרח בצורת קובייה. זה איזי קיוב. המיכל מסופק בצורה כזו שאף טיפת מים לא תוכל לשפוך ממנו. בשל העובדה שהמיכל בעל סוג סגור, הקרח לא יספוג ריחות זרים. במקרה שלא כל המגירות והמדפים מלאים במקפיא, המערכת עוברת אוטומטית לאותם המדפים שבהם מונח מזון. זה מביא לחיסכון באנרגיה.
לזרימת אוויר טובה יותר, מאוורר מסופק בתא המקרר. כל מדפי המקרר עשויים מזכוכית מחוסמת. גם אם יקרה שחלק מהמוצרים דולפים, הנוזל לא יגיע על אותם מוצרים שנמצאים למטה. למקררים זה לצד זה יש תמיד מים קרים וקרח זמינים. במקביל, לפני הקירור, המים מטוהרים, מה שמשחרר אותם מכל הזיהומים.

מקררי ג'קוזי
מקררי ג'קוזי
מקררי ג'קוזי
מקררי ג'קוזי מקררי ג'קוזי מקררי ג'קוזיHome | Articles

May 24, 2024 04:15:43 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting