מקררים קטנים לחללים קטנים

מאמר זה מיועד לבעלי מטבחים קטנים ולמי שמרים מקרר קטן. נושא זה רלוונטי עבור רבים מאיתנו, שכן הממדים של רוב המטבחים הסטנדרטיים משאירים הרבה מה הרצוי.
אם תתעמקו בנושא מקררים למטבחים קטנים ביתר פירוט, אז כדאי לעצור את תשומת הלב שלכם למקררים צרים, אשר יחד עם זאת נשארים די מרווחים ואיכותיים. וחוץ מזה, זה יחסית זול. יש מקררים ברוחב 48 ס"מ בלבד! מודלים כאלה מתאימים ביותר למשפחות קטנות. נפח החדר במקרר כזה הוא בין 102 ל 185 ליטר. לרוב במקררים מודרניים, מערכת ההפשרה היא אוטומטית (מערכת טפטוף). מדפי זכוכית מחוזקת מחוסמת ניתנים בדרך כלל להתאמה לגובה. לא נורא אם המדפים מוגנים בשולי פלסטיק, שיגן עליכם מפני נוזל שנשפך בטעות. בחלק התחתון יש לרוב מיכל לפירות וירקות. על הדלתות של מקררים כאלה, מדפים-מרפסות צריכות להיות מתכווננות לגובה. הדלתות יכולות להיות הפיכות (יש להן יכולת לשנות את כיוון הפתיחה). הטמפרטורה השמורה הסטנדרטית היא 0-12?С, המווסתת על ידי תרמוסטט (אלקטרומכנית). בנוסף, מקררים בגודל קטן מצוידים גם במגש ביצים ומחזיק בקבוקים. המקפיא במקררים כאלה קטן (25 ליטר), אולי 48 ליטר בחלק מהדגמים. יכולת הקפאה עד 3 ק"ג ליום. מערכת ההפשרה היא ידנית, הטמפרטורה המינימלית הנשמרת היא -12-18?С. במקרה של הפסקת חשמל, הטמפרטורה תישאר עוד 15 שעות. מקררים בגודל קטן הם בדרך כלל מדחס יחיד.
בשוק של מקררים ביתיים קטנים, ניתן להבחין בין פונקציונליים מלאים (עם מקפיא) ובלעדיו; חדר יחיד וכפול. תכונה נוספת היא ציפוי אנטיבקטריאלי של הקירות.
אם המטבח שלכם לא כל כך קטן, ואתם יכולים להרשות לעצמכם מקרר ברוחב של 54 ס"מ, אז הבחירה שלכם הופכת רחבה יותר.
מקררים קטנים הם ממצא גדול מאוד עבור מטבחים קטנים.

מקררים קטנים לחללים קטנים
מקררים קטנים לחללים קטנים
מקררים קטנים לחללים קטנים
מקררים קטנים לחללים קטנים מקררים קטנים לחללים קטנים מקררים קטנים לחללים קטניםHome | Articles

June 13, 2024 19:44:58 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting