מה ההבדל בין מקררים אמריקאים לדגמים אירופאים

מקררים אמריקאים הם מקרר שבו החדרים הרגילים (מקרר ומקפיא) ממוקמים זה ליד זה, במקרה זה מקררים אלו גדולים יותר, יש להם שתי דלתות מימין ומשמאל אחד לשני. מקררים אמריקאים מצוידים גם במערכת NoFrost (מערכת זו מאפשרת למנוע הצטברות קרח על הקירות במקרר קונבנציונלי, הצטברות כפור על מזון, ומבטלת את האפשרות של קפיאת מזון זה לזה). ואם רוצים, ניתן לבנות מיני בר במקררים אלו, וזה נוח מכיוון שהוא מצויד בדלת מתקפלת מיוחדת, וכדי לקחת ממנו שתייה או אוכל אין צורך כלל לפתוח את המקרר. ניתן גם לבנות מנורות נוספות כדי להאיר טוב יותר את החלל בפנים.
היתרונות של סוג זה של מקרר הם קלות שימוש, עיצוב מסוגנן, חיסכון באנרגיה, אין צורך להפשיר אותו, כמו גם תכונות נוספות שונות. דגמים רבים של המקרר עשויים מפלדת אל חלד, הדבר מאפשר לשמור על המראה ה"סחיר" שלו הרבה יותר זמן מהרגילים. המקרר האמריקאי מרווח מאוד, הנפח המינימלי שלו הוא 400 ליטר. מאפיין בולט של מקרר זה הוא היכולת לשלוט בטמפרטורת הקירור באחד החדרים, ואם דגם המקרר כולל מקום נפרד בדלתות לקירור משקאות, ניתן להגדיר את הטמפרטורה שם, נמוכה יותר מאשר בתא המקרר.
חלק מהמקררים האמריקאים מצוידים בקוביית קרח או מערכת קרח כתוש לצינון משקאות. חשוב שכאשר הדלת פתוחה או לא סגורה היטב, המקרר יאותת לכם לסגור אותה, זו תכונה נוחה מאוד שעוזרת להימנע מחדירת אוויר חם למקרר ומחממו. וחלק מהדגמים מצוידים בפונקציה של התאמת גובה המדפים, כך שניתן להכניס למקרר משקאות שונים בבקבוקים או מיכלי מזון גדולים.

מה ההבדל בין מקררים אמריקאים לדגמים אירופאים
מה ההבדל בין מקררים אמריקאים לדגמים אירופאים
מה ההבדל בין מקררים אמריקאים לדגמים אירופאים
מה ההבדל בין מקררים אמריקאים לדגמים אירופאים מה ההבדל בין מקררים אמריקאים לדגמים אירופאים מה ההבדל בין מקררים אמריקאים לדגמים אירופאיםHome | Articles

June 13, 2024 17:32:36 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting