התקנת מקרר

מטבע הדברים, לפני שתתחיל להתקין ישירות את המקרר, עליך לקרוא בעיון את ההוראות המצורפות. רק לאחר מכן יש צורך לבדוק את כל החיווט החשמלי. לא אמורים להיות סימנים לנזק. אם יש כאלה, אז עדיף להתקשר למומחה כדי לחסל אותם. במקרה זה, לא יהיו בעיות עם האחריות שלאחר מכן. לאחר מכן, יש צורך לקבוע אם המתח ברשת מתאים לאותם אינדיקטורים המקובלים לפעולת מכשיר הקירור. אם יש סטיות גדולות מהנורמה, עדיף להשתמש בשנאי ביתי בהפעלת המקרר. במהלך החיבור, אסור לשים את כבל החשמל מתחת למקרר. זה יכול לגרום לקצר חשמלי לאחר מכן, וכתוצאה מכך לשריפה. כדי למנוע מטרד כזה, עדיף לקשור אותו לקבל. בשביל זה, חוט רגיל מתאים.
במקרה שה-BHP כרוך בהארקה, יש צורך להתקין שקע מתאים. כולם, גם התקע וגם השקע, מצוידים בשלושה קטבים. על מנת שהמקרר יפעל כראוי, יש לספק לו זרימת אוויר חופשית. המקרר עובד כמו משאבה. החום שנמצא בפנים נשאב החוצה ומוציא אותו החוצה.
החוץ מחומם. ככל שהמזון במקרר מקורר יותר, כך האוויר בחדר בו ממוקמת יחידת הקירור מתחמם יותר. למקררים מודרניים יש קירות חלקים. הסליל במקרה זה מחובר די בחוזקה לקיר. זה יכול להיות ממוקם גם בפנים וגם בחוץ. במהלך התקנת המקרר, יש צורך להשאיר פער חובה של לפחות חמישה סנטימטרים. מקררים המובנים בתוך ריהוט מטבח ראויים לתשומת לב מיוחדת. כמו כן, יש צורך לעקוב אחר כל הטכניקות.
דגמים מודרניים רבים מצוידים בסגירות אוטומטיות, אבל אתה יכול לעשות אותם בעצמך. לשם כך, פשוט החזירו את המקרר או המקפיא ל-2 מעלות אחורה. לא מומלץ להתקין מקררים ליד הכיריים או החלון. החום הנכנס יעורר את חימום המקרר, וכתוצאה מכך, צריכה גדולה יותר של חשמל. אם אפשרות אחרת אינה אפשרית, אז יש צורך למקם מסך עם משטח רעיוני בין המקרר למקור החום.

התקנת מקרר
התקנת מקרר
התקנת מקרר
התקנת מקרר התקנת מקרר התקנת מקררHome | Articles

June 16, 2024 08:57:38 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting