רכישת טלוויזיה לשימוש במטבח

במסכי 40 אינץ', הטכנולוגיות המתקדמות ביותר כיום הן LCD ופלזמה. המחירים לתצוגות של כל אחת מהטכנולוגיות זהים בערך. ניתן להשוות מסכים לפי רווית צבע, עמידות, ניגודיות, דרישות מתח וכו'.
1. ניגודיות
במסכי פלזמה, התצוגה של אזורים כהים ושחורים מושגת על ידי הפחתת אספקת הזרם לחלקים מסוימים של הפאנל. שיטה זו מאפשרת לך לקבל תמונה בעלת ניגודיות גבוהה. הניגודיות של מסכי פלזמה יכולה להיות עד 3000:1.
צגי גביש נוזלי מקבלים נקודות כהות על ידי הגדלת האנרגיה המופעלת על הפיקסל. השיפורים הטכנולוגיים האחרונים משיגים יחס ניגודיות של כ-700:1.
2. רוויית צבע
מסכי פלזמה משחזרים את כל סולם הצבעים בצורה ברורה מאוד. רוויה גבוהה של צגים מתקבלת בשל העובדה שכל תא של הפאנל כולל רכיבים אדומים, ירוקים וכחולים. טכנולוגיית הפלזמה מספקת את שכפול הצבע המדויק ביותר.
צגי גביש נוזלי משתמשים בטכנולוגיית קיטוב גבישים, ובשל הגודל הקטן של מטריצת הפיקסלים, מושגת הגדרה גבוהה מאוד וחיות של התמונה. אבל הם נחותים מלוחות פלזמה בכל הנוגע להצגת סצנות בקצב תמונה גבוה.
3. עמידות
מסכי LCD יכולים לפעול עד 75,000 שעות. למעשה, העמידות של תצוגת הגביש הנוזלי קובעת את חיי המנורה, שבגללה, לאחר המרת האור, נוצרת תמונה. המנורה, אם היא נכשלת, ניתן להחליף.
לוח הפלזמה יוצר תמונה באמצעות דחף חשמלי הפועל על גזים נדירים (ניאון, קסנון, ארגון). גרעיני הגזים מתפוררים עם הזמן, הם אלו שמשפיעים על עמידות התצוגה, שהיא כ-30,000 שעות.
4. צריבת מסך
גורם שיש לקחת בחשבון בעת בחירת צג. בהקשר זה, מסכי LCD עדיפים על טכנולוגיית הפלזמה, מכיוון שהם כמעט ולא נשרפים. מסכי פלזמה, בתנאים מסוימים, מתחילים להישרף לאחר 15 דקות.
5. צריכת אנרגיה
מנורת הפלורסנט של צג ה-LCD צורכת פחות חשמל מאלקטרודות התא של לוח הפלזמה.
לפיכך, לאחר שגיליתי את התנאים שבהם הטכניקה תשמש, קל להחליט על בחירת התצוגה.
לתאורה יש חשיבות רבה בכל חדר. זה שיוצר אווירה מיוחדת בחדר. אתה יכול לבחור נברשת או מנורה מתאימה גם בחנות רגילה וגם בחנות מקוונת. מה היתרון של חנות וירטואלית? כאן תוכלו לצפות בהרבה אפשרויות בזמן קצר. בחרו את הגודל, הצבע, העיצוב - מה שתרצו. ויחד עם זאת, חסכו הרבה מזמנכם במעבר חסר משמעות מחנות אחת לאחרת.

רכישת טלוויזיה לשימוש במטבח
רכישת טלוויזיה לשימוש במטבח
רכישת טלוויזיה לשימוש במטבח
רכישת טלוויזיה לשימוש במטבח רכישת טלוויזיה לשימוש במטבח רכישת טלוויזיה לשימוש במטבחHome | Articles

June 13, 2024 19:53:06 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting