מהם המקררים הטובים ביותר שנרכשו בתדירות הגבוהה ביותר היום

בעת רכישת מקרר, יש לזכור כי עליו לא רק למלא כראוי את התכונות הפונקציונליות שלו, אלא גם לעמוד בדרישות של אווירה בריאה, כלומר, לא להשפיע על בריאותם של אנשים.
בבחירת המקררים הטובים ביותר, כדאי לשים לב לעלותם. כתוצאה מכך, ניתן לחלק את הציוד לכמה קבוצות מחיר:
• לא יקר. אלה הם מקררים "אטלנט", "סראטוב", "בירוסה", ליפטסק אינדסיט וסטינול. סרגל המחיר התחתון שלהם הוא $150, העליון הוא $500.
• מחיר ממוצע של ציוד. הבחירה במקררים הטובים ביותר בטווח המחירים הזה מיוצגת על ידי ציוד עם שניים ושלושה תאים, עיצוב מעולה וטכנולוגיות חדשות. הם יותר פרקטיים.
• דגמים יקרים. המחיר נע בין $1100 ל $15000. ההבדל ביניהם הוא בגודל, בנפח, בעיצוב ועוד הרבה "עודפים" נעימים.
בעת בחירת המקררים הטובים ביותר, ככלל, מידותיהם נלקחות בחשבון.
לדגמים מ-50 עד 125 ס"מ (קטנים) יש בדרך כלל תא אחד ותא הקפאה או בלעדיו. לציוד בינוני מ-130 עד 150 ס"מ יש 2 דלתות (מקרר ומקפיא), ונפח הדגמים הללו הוא בין 200 ל-260 ליטר.
מבחר המקררים הבינוניים הטובים ביותר (150 - 185 ס"מ) אידיאלי למי שמחפש ציוד עם שני תאים מ-260 עד 350 ליטר. המקפיא עצמו יכול להיות ממוקם גם מתחת וגם מעל.
יש להקדיש תשומת לב רבה לצמיחת בני המשפחה. מקררים מסוימים יכולים להיות לא רק גבוהים עבורם, אלא גם עמוקים (מ-65 עד 80 ס"מ). במקררים זה לצד זה, התאים עם המקפיא והמקרר ממוקמים זה לצד זה. בעיקר בשל כך, לא מומלץ לרכוש אותם עבור מטבח קטן.
לדגמים של המקררים הטובים ביותר יש מאפיינים ויתרונות משלהם. לאפשרויות דו קאמריות יש מדחס אחד או שניים. לדגמים עם שני מדחסים יש מצב פעולה "חופשה", כלומר, ניתן לכבות את תא הקירור ללא כל השלכות במהלך חופשת הבעלים. עם זאת, דגמים עם מדחס אחד זולים יותר.
למקררים הטובים ביותר יש מגוון מערכות הפשרה: ידנית ואוטומטית. הסוג השני יכול למנוע היווצרות של "כובע שלג" או להפשיר אותו בהדרגה.
לחלק מהדגמים יש אזור טריות - תא המיועד לאחסון דגים, בשר, עופות בטמפרטורת אפס. כאן אתה יכול לאחסן את המוצרים שזה עתה נקנו, אבל אתה לא רוצה להקפיא אותם בכלל.
מקפיאים מהציוד הטוב ביותר צריכים להיות בטווח טמפרטורות עבודה של מינוס 18 עד מינוס 24 מעלות. למקפיאים קיבולת הקפאה הנעה בין 3.5 ל-20 ק"ג ליום.
בעת בחירת ציוד, לא רק העיצוב החיצוני והפנימי של הדגם, אלא גם מחלקת צריכת האנרגיה משחקים תפקיד חשוב. A-class יש צריכת אנרגיה מינימלית. מחלקות B ו-C נחשבות חסכוניות. כמה דגמים אירופאים הם כל כך "חכמים" שהם מסוגלים לעמוד ביעילות אנרגטית.

מהם המקררים הטובים ביותר שנרכשו בתדירות הגבוהה ביותר היום
מהם המקררים הטובים ביותר שנרכשו בתדירות הגבוהה ביותר היום
מהם המקררים הטובים ביותר שנרכשו בתדירות הגבוהה ביותר היום
מהם המקררים הטובים ביותר שנרכשו בתדירות הגבוהה ביותר היום מהם המקררים הטובים ביותר שנרכשו בתדירות הגבוהה ביותר היום מהם המקררים הטובים ביותר שנרכשו בתדירות הגבוהה ביותר היוםHome | Articles

July 23, 2024 09:15:07 +0300 GMT
0.007 sec.

Free Web Hosting